Ile w końcu potrzeba reproduktorów Maximy - 15 kg czy 30 kg na chów jednej tony

Janusz
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocławskie

Re: Ile w końcu potrzeba reproduktorów Maximy - 15 kg czy 30 kg na chów jednej tony

Postautor: Janusz » 01 lis 2016, 12:29

Tą książke i inną podobną dawno czytałem,ale chodzi mi o to gdzie coś kupić do takiej hodowli,przeciesz specjalne ślimaki do rozpoczęcia hodowli nie leżą na półkach w ogólnospożywczym,jest potrzebnych mnóstwo materiałów,gdzie tego wszystkiego szukać
R E K L A M A
bzzyk
Posty: 124
Lokalizacja: wa

Re: Ile w końcu potrzeba reproduktorów Maximy - 15 kg czy 30 kg na chów jednej tony

Postautor: bzzyk » 01 lis 2016, 12:35

Tam gdzie znalazłeś książkę czyli szukaj w sieci. Od polecania znajdź sobie dobrze radze kogoś innego. Ja jestem niezależna.

Tutaj są ogłoszenia nawet dzisiaj wpadło w dziale sprzedam. Niech lepiej każdy sam poszuka, bo te polecenia jeszcze nikomu na zdrowie nie wyszło.
Janusz
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocławskie

Re: Ile w końcu potrzeba reproduktorów Maximy - 15 kg czy 30 kg na chów jednej tony

Postautor: Janusz » 01 lis 2016, 12:42

Masz troche racji ale książkę Ty poleciłaś wiec można na niej chyba polegać skoro promuje ją firma hodująca ślimaki HELIXIA S.J. A. Z z Oldrzyszowic
bzzyk
Posty: 124
Lokalizacja: wa

Re: Ile w końcu potrzeba reproduktorów Maximy - 15 kg czy 30 kg na chów jednej tony

Postautor: bzzyk » 01 lis 2016, 12:45

Sadze ze można, właśnie myślałam o kupnie ich fermy bo właśnie mi uświadomiłeś ze to ci sami co wystawili na sprzedaż. Nie wiesz czy już sprzedana i jaka jest aktualna cena?

To szybko w tej sieci się odnalazłeś gratuluje. Tak wiec polecam jeździć i czytać wszystko. Tu gdzie jest tak książka do pobrania są tez inne, trzeba wpisać w wyszukiwarkę" ślimaki" polecam gorąca tak jak i te rekomendowaną., skoro tak mówisz.

Edti: gdzieś było ich ogłoszenie, ze sprzedają, najlepiej to zapytać się właściciela sądzę.
Ostatnio zmieniony 01 lis 2016, 13:22 przez bzzyk, łącznie zmieniany 2 razy.
Janusz
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocławskie

Re: Ile w końcu potrzeba reproduktorów Maximy - 15 kg czy 30 kg na chów jednej tony

Postautor: Janusz » 01 lis 2016, 12:51

Zupełnie nie orientuje sie w tym,raczej cieszyłbym sie żeby firma dobrze działała bo zamierzam sie tam przejechać,mam bardzo blisko do nich,może dobrą wspołprace z nimi podpisze w sprawie hodowli na przyszły rok
bzzyk
Posty: 124
Lokalizacja: wa

Re: Ile w końcu potrzeba reproduktorów Maximy - 15 kg czy 30 kg na chów jednej tony

Postautor: bzzyk » 01 lis 2016, 12:56

Jedz jedz oczywiście ze trzeba jeździć. Sprawdź przy okazji czy jest ta przetwórnia mam prośbę bo akurat tutaj jeszcze nie byłam. A Ty Janusz jak sadzisz ile trzeba reproduktorów maximy na chow jedynej tony? To było pytanie przewodnie? 15 czy 30 kg?
bzzyk
Posty: 124
Lokalizacja: wa

Re: Ile w końcu potrzeba reproduktorów Maximy - 15 kg czy 30 kg na chów jednej tony

Postautor: bzzyk » 01 lis 2016, 12:59

Jak wrócisz to daj znać, tym czasem już na prawdę musze kończyć. Pa
Janusz
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocławskie

Re: Ile w końcu potrzeba reproduktorów Maximy - 15 kg czy 30 kg na chów jednej tony

Postautor: Janusz » 01 lis 2016, 13:08

Maximą sie nie interesowałem,sąsiad hoduje millera i to chce robić
Janusz
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocławskie

Re: Ile w końcu potrzeba reproduktorów Maximy - 15 kg czy 30 kg na chów jednej tony

Postautor: Janusz » 01 lis 2016, 13:13

[quote="Janusz"]Maximą sie nie interesowałem,sąsiad hoduje millera i to chce robić[/qu
W jakiej części Polski mieszkasz? Może bym coś podpatrzył u ciebie
R E K L A M A
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Ile w końcu potrzeba reproduktorów Maximy - 15 kg czy 30 kg na chów jednej tony

Postautor: skorupiak » 01 lis 2016, 13:33

Nie chce podpowiadać nikomu na siłe ale kolego pakujesz sie w szambo

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości