opinie Mokry Dwór

krakers
Hoduję: Müller

Re: opinie Mokry Dwór

Postautor: krakers » 05 gru 2017, 08:38

Akurat nie mnie to spotkało,ktoś z dalekiej rodziny dał się zrobić w konia,widziałem to wszystko w lecie,totalna porażka,
jak dzieci dali sie namówić na kupno osesków z mokrego dworu,póżniej próbowali reklamować to tamci sie wypieli na nich
R E K L A M A
skorupiak

Postautor: skorupiak » 05 gru 2017, 15:52

Z kąd oni są? Znam kogoś kto mial podoby przypadek,te liczby które podałeś pasowały by do kogoś
krakers

Postautor: krakers » 06 gru 2017, 10:34

W okolicach Wyszogrodu nad Wisłą mieszkaja
skorupiak

Postautor: skorupiak » 06 gru 2017, 11:10

Byłem u nich,widziałem wszystko,żenujące jak można tak ludzi oszukać na piękne bajeczki,ciekawe ilu jeszcze w polsce tak wykiwali??
0543

Postautor: 0543 » 06 gru 2017, 12:37

Jeżeli chodzi mało kto jak zaczyna ma wiedzę na temat hodowli ślimaków i czerpie ja z Internetu a w Internecie są piękne strony . Co do ilości kokonow i ilości w kokonie jajek to się nie zgadzam bo pewnie było tak ze kokony 4 M 2 ale tych metrów 300 A nie 500 czy 700 . I dali 1200 kokonow i każdy wie że to wystarczą na 700 kilo ślimaka Jak technologia jest bez błędów A jak są błędy to jest gorzej
skorupiak

Postautor: skorupiak » 06 gru 2017, 13:01

Ogladałem dość małe styropiany na max 12-15 kokonów a po śladach widać było nie więcej niż 8 kokonów .W normalne styropiany wielu chodowców pakuje 20 kokonów i to jest standard, A tamte były 2/3 normalnych i ktoś nie wprawiony zupelnie nia mialby oceny ile tego w nich jest.Zresztą nie tylko ja to ogladałem,ktoś z hodowców z doświadczeniem też to widział i potwierdził no i Krakers też .Więc kilka osób chyba by się nie pomyliło??
R E K L A M A
0543

Postautor: 0543 » 06 gru 2017, 21:37

Żeby mnie nikt źle nie zrozumiał ja nikogo nie bronię Ale .... no właśnie . Z mojej strony koniec tematu