Skup - Koźmin Wielkopolski

Gwiazdek
Posty: 64
Lokalizacja: Tajemnica
Hoduję: Müller

Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: Gwiazdek » 17 paź 2018, 08:16

Witam,jestem z okolic Poznania,czy ktoś sprzedawal w tym roku do Kozmina wielkopolskiego i z jakim skutkiem?
R E K L A M A
EKOSNAIL
Posty: 42
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE
Hoduję: Maxima

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: EKOSNAIL » 17 paź 2018, 12:48

Skutek taki, ze przy rozliczeniu stwierdzili, ze dowiozlem im 100 kg mniej slimaka niz faktycznie do nich zostalo wyslane pomimo tego, ze naddatek byl 100gram na 5 kg w ramach osuszki czy jak to sie tam zwie.
niby 10 pln za maxime a finalnie wychodzi 9 jak nie mniej za kilogram z uwagi na fakt iz zanizyli tonaz.
niby gotowka od reki a przy skupie dostalem 50% drugie 50 po 2ch tygodniach...

w mojej opini sciema.
borys
Posty: 145
Lokalizacja: wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: borys » 17 paź 2018, 21:35

Ile t im sprzedałeś?
SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: SlimOk » 17 paź 2018, 22:58

oni tez biora na segregacje jak to tam wychodzi?
Gwiazdek
Posty: 64
Lokalizacja: Tajemnica
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: Gwiazdek » 18 paź 2018, 09:25

Żeby nie było nie pomówienia na oczach hodowcy waża dokładnie ilość ,sprawdzają jakość wyrywkowej partii,wyceniają np na 12.5 zł/kg ,póżniej po kilku dniach sprzedawca dowiaduje sie że ubyło 15% wagi,ślimaki utraciły na jakości i zostały wycenione na 11zł a za dodatkową segregacje trzeba dopłacić np 600zł
Bartusio
Posty: 165
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: Bartusio » 18 paź 2018, 16:49

Brawo :lol: to będziemy mieli nowego lidera
Tommi
Posty: 48
Lokalizacja: Gumowo/Ciechanów
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: Tommi » 19 paź 2018, 13:49

jak to zaniżają cenę? na fakturze powinna być ilość, cena jednostkowa, do zapłaty itp...
Bartusio
Posty: 165
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: Bartusio » 19 paź 2018, 16:21

A gdzie kto widział faktury przy ślimakach?
dawidekkkk
Posty: 60
Lokalizacja: łódz
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: dawidekkkk » 20 paź 2018, 11:14

Ja tam sprzedaje 3 lata i jestem zadowolony , po pierwsze nie liczą za segregacje a za swoje skrzynki.No chyba ze ktos przywozi kroch z kapustą . Ważne zeby byly wywiniete nie istotna wielkosc . Ważne aby było jasno jedynka to jedynka czyli wywiniety slimak,nie wywiniety ale nie uszkodzony oddzielnie no i z plamami na muszli też wszystko oddzielnie. Po drugie zawsze slimaki pakuje w siatki po 5,3kg i nigdy sie nie spotkałem ze ktos dzwonil ze ilosc sie nie zgadzała. A kasa zawsze na przelew i zawsze jest. Zawsze przed wyjazdem dzien wczesniej wszystko dogrywam telefonicznie. Cos mi tutaj pachnie od nie ktorych konkurencja i tyle w temacie.
R E K L A M A
Tommi
Posty: 48
Lokalizacja: Gumowo/Ciechanów
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: Tommi » 20 paź 2018, 12:40

ja rok temu sprzedałem twarde jak leci jako dwójkę i było dobrze, płatność gotówką do ręki była.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości