Opinie SG

bzzyk

Re: Opinie SG

Postautor: bzzyk » 13 sty 2017, 22:23

Ja chętnie kupie po 3 zł wszystko jak leci. Bez kalibracji, bawienia się w koszty, maszyny, pasze itp. Ludzie budują halę, cuda wianki a to takie proste polecam film: rozmnazanie w szklarni - http://www.biopartners.snailsgarden.com ... redirect=1
R E K L A M A
grabarz
Hoduję: Müller

Postautor: grabarz » 14 sty 2017, 10:07

Pani bzyyk może utworzy sobie Pani osobne forum o ślimakach o np. takim tytule "Kocham SG" . A c do kupowania wszystkiego po 3 zł to u mnie w mieście jest sklep "wszystko po 2,5 zł ;-)
0543

Postautor: 0543 » 14 sty 2017, 18:46

Rambo dobrze że wysłałeś próbki. A bzzyk kocha sg
bzzyk

Postautor: bzzyk » 14 sty 2017, 19:05

Panie Grabarz jak już wyjdzie Panu hodowla... Niemniej pragnę przypomnieć ze to tu wyczytałam cenę 3 zł za kg w dziale sprzedam. Z drugiej strony to i tak o 100 % więcej niż za te samą klasę przy gatunku muller cenę którą proponuję w skupie hodowca z kujawski pomorskiego.

Co do innego forum, to udzielam.sie na takim we Francji, Włoszech i Hiszpanii i tam wszystko mówią jednym językiem. Polacy zaniżyli cenę, Tyle w temacie. Nie długo skup mullera będzie po 5 zł/kg bo pośrednikowi nie będzie się opłacało. Już teraz płacić 7zł. Do tego kalibracja, maszyny i sprzedaż po 3 miesiącach trzymania w chłodni.

Niestety Maroko wynajęło hale w Hiszpanii i tam kalibrują i myją ślimaki (bo kiedyś były z ziemią) i niestety nikt z Was nie jest w stanie pobić ich cenami. To kwestia kilku miesięcy i będzie wrzesień, wtedy zapytam. Ciebe raz jeszcze. Wyjaśniam ja szukam maximę połamaną takiej kto nikt inny nie chce kupić i daje rozsądną cenę 3 zł/kg. Musicie zrozumieć ze maxime nie sprzedaje się żywej i nie ma znaczenia czy ta muszla jest klasy abc...
RKS Łubnica co myślisz ze te tony ślimaka to robi z klasy nr1.

Kłasa nr jeden jest tylko na reproduktora i to w śladowej ilości licząc cały handel ślimaka w Polsce. Jeden drugiemu, ja mowie o min 400 tonąch ślimaka np.miesa...

Dla Twojej wiadomości SG nie potrzebuje Twoich ślimaków bo przechodzi na hodowlę Maximy i jakbyś był bardziej operatywny to byś się już dawno zorientował... Tak wiec strajkuj ile sił masz w płucach, nie sprzedawaj...

Nikt na sile nie będzie kupował od Ciebie ślimaków,... zapewniam.
0543

Postautor: 0543 » 14 sty 2017, 19:40

A to może rzucisz link tych for zagranicą. Za 5 zl mulera nikt nie będzie robił
Franek

Postautor: Franek » 14 sty 2017, 19:56

Ludzie darujcie sobie te ślimaki po3zł/kg ,zacznijcie hodować świnie 5zł/kg hahaha,ostatnio niedobór ,nikt nie wybrzydza że za krzywe ryje albo ogonek słabo zakręcony.
grabarz

Postautor: grabarz » 14 sty 2017, 20:14

Co do innego forum, to udzielam.sie na takim we Francji, Włoszech i Hiszpanii

To może proszę głównie na tamtych forach sie bardziej udzielać bo co Pani będzie z takimi małymi biednymi hodowcami jak my sie zadawała skoro Pani taka światowa .....

Dla Twojej wiadomości SG nie potrzebuje Twoich ślimaków bo przechodzi na hodowlę Maximy i jakbyś był bardziej operatywny to byś się już dawno zorientował... Tak wiec strajkuj ile sił masz w płucach, nie sprzedawaj...

Dla Twojej wiadomości nie potrzebowałem sprzedawać SG swoich ślimaków bo na szczęście nie oni jedni na świecie :lol: :lol:
grabarz

Postautor: grabarz » 14 sty 2017, 20:15

SG przechodzi teraz na Maximę bo już wszyscy naiwni na repro Mullera sie skończyli. Czas zacząć szukać "innego zarobku" hehehehe
bzzyk

Postautor: bzzyk » 15 sty 2017, 13:38

Drodzy hodowcy, niestety to wszystko o czym napisałam to prawda.ja Was nie obrażam chodź wiele mogłabym.napisać...
Sam admin tego forum.niestety już zaniechał hodowli mullera i te głupkowate docinki niestety tego nie zmienią.Wybaczcie ale to są fakty. Co do SG to zapoznaj się może więcej zrozumiesz, naxima i winniczek jest na mięso. http://www.snailsgarden.com/index.php/n ... redirect=1

Ja wien ze oni nie są jedyni dlatego pisałam Wam fakty z Maroko.
Cena,Mullera,, spadnie jeszcze bardziej. I to tez są fakty. W Polsce również...może faktycznie "trzodda chlewna"
Jest taka reguła krowa która dużo ryczy z reguły mali mleka daje.
Regularnie...
R E K L A M A
bzzyk

Postautor: bzzyk » 15 sty 2017, 13:42

Wieczorkiem Wam podrzucę gdzie możecie sprzedać swoje plony bez pośredników.

Pa...panie Grabarze widać szkolenie w las poszło. 10 lat to.szmat czasu a Pan nadal zaczyna...

Wróć do „Skup ślimaka”