Opinie SG

bzzyk

Re: Opinie SG

Postautor: bzzyk » 17 sty 2017, 19:42

Znam ludzi ktorzy maja takie kontrakty, znam ich osobiście. Nawet na tym forum mają swoje profile. Niestety w tej chwili większość robi dosłownie to samo wiec trudno aby głaskali SG. Wszak teraz są konkurentami. Cena 13zł/kg oczywiste jest że dotyczyła Mullera. Maxima 6-8zl.W tej chwili Muller 8 z/kg klasa nr 1 Maxima nie wiem druga klasa 3zł. Co ja wyprawiam, podaje gdzie ludzie mogą sprzedać ślimaki za granice. Jeżeli była inna cena za mullera być może nie twierdze, te cenę się zmieniały tak ja zresztą teraz. Ja jestem na rynku bardzo długo i czytam wszystko, te wpisy na forum czy pod artykułami SG także. Myślę, ze najrozsądniej będzie jak to rozstrzygnie odpowiedni organ i czy ktoś dostał pieniadze na konto czy nie.
To samo dotyczy skorupek na polu itp. Na pewno bezkarnie i bez podstawie nikt nikogo nie może oskarżać typu psedu hodowla, szkolenia na podstawie skorupek itp. Nie wspominając i innych oszczerstwach.

"Bylem w kontakcie, ktoś powiedział ja słyszałem. To tutaj czytam. Być może ktoś nie jest zadowolony na pewno tak jest, trudno aby wszyscy byli...
R E K L A M A
SnailsHodowca
Hoduję: Müller

Postautor: SnailsHodowca » 17 sty 2017, 20:02

Szanowna Pani napisałem ze BYŁEM w kontakcie 2 słownie DWA LATA !!! a nie ze słyszałem SŁYSZAŁEM.
Napisałem PSEUDO SZKOLENIACH a nie PSEUDO HODOWLA
Napisałem ze mozna trafić w RÓŻNE MIEJSCA jak sie spaceruje po hodowli ( i nie chodzi mi tutaj o zdjęcia skorupek na polu ) jak Pani pomyśli to bedzie Pani wiedziała o co chodzi. Zostawie to dla Pani i dla siebie. Oczywiscie bez podstawie nikt nikogo nie może oskarżać zgadzam się, więc dla podstaw są właśnie zdjęcia jakby coś sie zadziało aby była TA PODSTAWA chociaz w takiej formie a nie tylko słownej.
Nie napisałem zadnego oszczerstwa i nic złego na co nie miałbym dowodów i tego co widziałem na własne oczy.
SnailsHodowca

Postautor: SnailsHodowca » 17 sty 2017, 20:06

No na litość... zacytuje

Znam ludzi ktorzy maja takie kontrakty, znam ich osobiście. Nawet na tym forum mają swoje profile. Niestety w tej chwili większość robi dosłownie to samo wiec trudno aby głaskali SG. Wszak teraz są konkurentami
Skoro Pani ich zna osobiscie to dobrze, ale skoro robią to samo co SG czyli robią w ciula no to jak ONI mogą sprzedawać slimaka do SG PO 13ZŁ ??? jak Pani sama napisała to konkurencja !!!
Jest takie powiedzenie złodziej złodzieja nie okradnie.
bzzyk

Postautor: bzzyk » 17 sty 2017, 20:09

Wiec dwa krótkie pytania: Czy robi Pan szkolenia ?
Czy zajmuje się Pan handlem ślimaka?
bzzyk

Postautor: bzzyk » 17 sty 2017, 20:11

Trzecie pytanie ma Pan dowody na pokrycie tych słów ze,SG nie zapłaciła ludziom 13zł za kg ?
bzzyk

Postautor: bzzyk » 17 sty 2017, 20:12

Pomówienia tez są karalne!
Ostatnio zmieniony 18 sty 2017, 00:23 przez bzzyk, łącznie zmieniany 1 raz.
bzzyk

Postautor: bzzyk » 17 sty 2017, 20:13

Uderz w stol a nożyce się odezwą! Zrobiliście sobie nagonke to jest moje zdanie i bez,względu czy jestem ,Grzegorz Mariola czy Zenek. Ostatecznie rozstrzyga takie rzeczy sad. Tam będzie Pan miał możliwość przedstawienia zdjęć wpisów, muszelek i uśmiechu Pani Marioli czy Grzegorza. Nic Was nie upoważnia do oczerniania. To forum czyta każdy kto.jest zainteresowany hodowla. I takie pomówienia narazaja firme na ogromne straty finansowe. Nie ma znaczenie czy ktoś był w kontakcie telefonicznym czy osobistym. To tyle w tej sprawie.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2017, 23:18 przez bzzyk, łącznie zmieniany 2 razy.
SnailsHodowca

Postautor: SnailsHodowca » 17 sty 2017, 20:28

A cóż to Pani tak sie uniosła ???
o jej i znów te sądy ;(
Wie Pani ze groźby prawne też są karalne skoro pani taka rozeznana Art.190 kodeksu karnego paragraf 1
rambo7
Hoduję: Maxima

Postautor: rambo7 » 17 sty 2017, 20:55

bzzyk pisze:Wyjaśniam, ze to SG miało cenę skupu nawet 13z/kg i jak się domyślam to była zadawalająca cena, teraz muszą po tyle ludziom płacić, płaczą i płacą bo przyjęli ślimaki. To nie moje ogłoszenie jest w dziale sprzedam maxime 2 klasę za 3 z/kg. Sami taka cenę ustaliliście. Większość sprzedała lub sprzedaje do SG lub ma taki zamiar, lecz woleliby aby cena była wyższa. To jest zrozumiałe. Niemniej każdy pośrednik tez musi zarobić i mowa tu o wszystkich ktorzy skupują ślimaki. Jeżeli ktoś ma ochotę zapłacić wyższa cenę to niech to robi. To jest prawo rynku. Jakość musi być wszędzie jak się bardzo szybko przekonaliście. Nie podlega wogóle dyskusji ze zebrala się grupa hodowcow którzy ( na starym forum) w sposob nielegalny i naruszający prawo w Polsce posunęła się o jeden krok za daleko. Mało tego nie niektórzy nie mieli z tą firma nic wspólnego. (Kopie zrzutow do wgladu )

Już o tym pisałam wcześniej jest takie zielone oficjalne francuskie forum, gdzie oficjalnie stowarzyszenie hodowców francuskich stwierdziło. Cenę zaniżają hodowcy polscy i faktycznie bułgarscy i oboje mają zakaz ogłaszania się na nim. To samo z zakupem nowej link ślimaka (połączenie maximy z winniczkiem) tylko dla francuzow. Co do linkow to pragnę zaznaczyć ze podaje przykłady tez innych hodowcow i jak wcześniej podałam firmy które chętnie od Was kupią ślimaki. Oczywistym jest ze co nie którzy znacie te firmy bo przecież są realne, nie wymyśliłam sobie ich na poczekaniu.

SG szuka aktualnie Maximy 2 klasy wiec warto sprzedać, bo nikt w Polsce inny jej nie kupi.

Cenę 3 zł za kg nie sam sobie wymyśliłem tylko wy taką cenę daliście.
Chciałbym poznać choć jedną osobę której zapłaciliście 13 zł
My również mieliśmy kontrakt na 12 zł a poźniej dostaliśmy aneks do umowy na 8 zł ( co też niewypaliło ) ewentualne odstąpienie od umowy.
A Pani się już sama gubi najpierw piszesz że maxima jest hodowana tylko na mięso a poźniej ze skupują po 13 zł

to tyle w temacie
R E K L A M A
bzzyk

Postautor: bzzyk » 17 sty 2017, 21:14

To Pan się chyba pogubil, bo z tego ci wiem a taki aneks dostałam nie bylo w anexie ceny. Jest informacja rynek będzie ceny dyktował. I dyktuje co wielekrotnie o tym pisałam. Proszę ludzi nie wprowadzać w błąd! To kolejny dowód ze ceny spadly. Nie "nie zapłaciliście" bo to.nie ja Panu place tutaj Pan wyjasni wątpliwości tel do P.Grzegorza 660512199 Telefon ogólnie dostępny na stronie SG. Nikt Panu tutaj nie powie ile dostał za ślimaki bo dane sa w umowie zastrzeżone.

Jeszcze ku wolu formalności anexy są dopiero od tego roku jak cena spadla.

Co do bronienia to są sądy i prawnicy i na odwrót a od straszenia duchy!
Ostatnio zmieniony 17 sty 2017, 21:56 przez bzzyk, łącznie zmieniany 3 razy.

Wróć do „Skup ślimaka”