Opinie o PSH

bolekilolek
Hoduję: Maxima

Re: Opinie o PSH

Postautor: bolekilolek » 27 paź 2017, 15:40

Witam

Jestem po pierwszym i ostatnim sezonie współpracy z firmą PSH.
Nie polecam współpracy z chłopcami z tej firmy.
Wyliczenia jakie są podawane dla hodowców są błędne i niemożliwe do zrealizowania.
Koszty rosną wraz z upływającym sezonem.
Chłopcy na szkoleniach obiecują łatwą i przyjemną pracę oraz gigantyczne zyski co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Jeszcze raz odradzam współpracy z firmą PSH.
R E K L A M A
bolekilolek

Postautor: bolekilolek » 27 paź 2017, 15:48

Zapomniałem dodać, że skupem ślimaka są kompletnie niezainteresowani.
alicja

Postautor: alicja » 27 paź 2017, 18:43

tez z nimi zaczelam ale nie chcialam kupic paszy za jakies 50tys wiec przyslali mi list nabazgrany przez ich adwokata ze-nie kupia odemnie slimaka-hahahaha na szkoleniach nie bylo mowy ze kupujemy 20ton paszy ma raz!! jak sie pozniej okazalo ":musialabym kupic paszy 20t.na raz to paranoja i ironia hodowli,gdyby nie Snailhodowca ktory byl moim liderem i pomagal zawsze kiedy bylam w potrzebie to bym miala dzisiaj g...no na patyku POZDRAWIAM SNAILHODOWCE I DZIEKUJE ZA POMOC I FACHOWE ZALOZENIE NAWODNIENIA.Wszystko czego ucza na szkoleniu jest nastawione na niepowodzenie.Ta latwa i przyjemna praca to jest sprzedawanie nowym nie majacym pojecia o niczym ludziom reproduktorow i paszy za bajonskie sumy i nic wiecej.
grabarz
Hoduję: Müller

Postautor: grabarz » 28 paź 2017, 07:34

A tyle było już o nich klepane wcześniej że nabijają ludzi w butelkę, a ludzie dalej dają się oszukiwać ....
alicja

Postautor: alicja » 28 paź 2017, 08:41

Ludzie sie daja i beda nabijani w butelke,bo kazdy wierzy ze wlasnie jemu sie uda.GLUPOTA NIE MA GRANIC
skorupiak

Postautor: skorupiak » 28 paź 2017, 15:57

Ludzie dają sie oszukać bo nie znają bliżej tematu,ledwo wiedzą że ślimak ma skorupke,mam sąsiadów ktorzy kupili oseski na początek na 2 tony tuczu,zapłacili ponad 6 tys i g....o im wyszło tak ich ''wielka'' firma wyuczyła że najlepiej zaczynać od osesków
0543

Postautor: 0543 » 30 paź 2017, 12:59

Ludzie wierzą to co czytają na pięknych stronach i w piękne opowieści ludzi co są właścicielem tych stron .A jak z takim zaslepionym porozmawiasz to nie uwierzy w to co mówisz bo przecież nie jestem po kursach marketingu i naciagania . I na koniec Ci powie że kłamiesz bo nie chcesz nowej konkurencji .Raz taki przypadek miałem
rafalbuszer

Postautor: rafalbuszer » 25 lis 2017, 16:43

Mówię PSH myślę provident! !
Jestem po pierwszym roku " współpracy ' z PSH, kto czyta ten wpis uwierzcie mi uzywalbym innych słów, ale regulamin zabrania. Pokrótce kto zaczął już współpracę trudno stało się trzeba ślimaki wychodowac i sprzedać komuś innemu ( ja tak zrobilem) .
Pierwsza sprawa większość hodowcow w tym roku miała mniej niż połowę zakontraktowanych ślimaków a czemu bo Psh na szkoleniu wmawailo ze na tonę tuczu trzeba 400 kokonow ichpartia jest tak wspaniała ze 400 kokonow wystarczy
Dzwonię po kilku hodowlach , bzdura 520 kokonow to tak w tej liczbie jest już ewentualny margines strat.
Druga sprawa : pasza 2500 zl za tonę, dzwonie do wytwórni pasz skąd przywieziono pasze pod logiem PSH, w tym roku bpasz była produkowana w Piszu. Gdybym chciał kupić taką pasze z taką dawką białka, kukurydzy i innych dodatków jest tego trochę to cena wynosi UWAGA 1400 ZL za Tonę! !!!!!
Trzecia sprawa: jest taka sytuacja postaralem się odnaleźć człowieka od którego mam reproduktory jest to na karcie którą dostajesz prZy odbiorze reproduktorow z super linia genetyczna jedyna taka Na świecie. Wmawiano nam na szkoleniu żeby mieć reproduktory z własnego stada trzeba im dać magiczny proszek z kosmosu który kosztuje 4000tyś zł NA około 200 kg ślimaków. Wracając do rozmowy z tym człowiekiem żadnego proszku nie dawał sprzedał tym z..... ślimaki po 11 zl/kg Ci biznesmeni sprzedają te same ślimaki za UWAGA 160 ZL/KG JAKO REPRODUKTORY

Podsumowując cwaniaki zarabiają na paszy ponad 100% i na reproduktorach 1000% .Pełen szacun za pomsl na biznes ale pisze to tylko dlatego że hodowcy biorą kredyty żeby zacząć biznes a zostają z kredytem i marnym zarodkiem na otarcie łez . Jest to hodowla pełen poświęceń i można zarobić ale nie z nimi jak mam być szczery snail-pol to jest firma której można zaufać.
skorupiak

Postautor: skorupiak » 25 lis 2017, 18:22

160 ZL/KG JAKO REPRODUKTORY :lol: chyba mają skorupki ze złota
R E K L A M A
Andrew
Site Admin

Postautor: Andrew » 25 lis 2017, 20:17

Masakra!!!
Dzięki, że podzieliłeś się swoją historią! Na pewno nie jednemu oszczędzisz zdrowia i pieniędzy.