jestem tu nowa:)

luzak sluzak
Posty: 33
Lokalizacja: ostrowiec sw

jestem tu nowa:)

Postautor: luzak sluzak » 05 lut 2018, 22:40

Witam otwieram hodowle w tym roku ,przeczytalam juz wiekszosc watkow widze ze malo glupot duzo konkretow mam nadzieje ze jeszcze wiecej sie pojawi pierwsze pytanie jesli ktos moze pomoc , gdzie dostane w woj swietokrzyskim badz niedaleko reproduktory mullera? ;)
R E K L A M A
EKOSNAIL
Posty: 42
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE
Hoduję: Maxima

Re: jestem tu nowa:)

Postautor: EKOSNAIL » 06 lut 2018, 18:47

rambo7 - podpytaj tego użytkownika.
pozdrawiam
pogromcalvl4
Posty: 17
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Hoduję: Maxima

Re: jestem tu nowa:)

Postautor: pogromcalvl4 » 10 lut 2018, 23:51

Tak zapytam, koleżanka z Krzczonowic w powiecie Ostrowieckim? Bo Słyszałem, że się hodowla otwiera. Pozdrawiam
luzak sluzak
Posty: 33
Lokalizacja: ostrowiec sw

Re: jestem tu nowa:)

Postautor: luzak sluzak » 10 lut 2018, 23:59

Pogromco skad takie wiesci hahha tak to ja! Milo poznac , widze ze tu bardzo sympatyczne klimaty. Pomoze ktos znalesc mi reproduktory, i jakiej ceny powinnam sie spodziewac ?
pogromcalvl4
Posty: 17
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Hoduję: Maxima

Re: jestem tu nowa:)

Postautor: pogromcalvl4 » 11 lut 2018, 09:42

Juz nas umówił ze sobą wspólny znajomy, tylko musimy poczekać aż wrócę zza granicy ;) Co do Twojego posta to masz racje, a do tego jest to jedyne forum gdzie możesz uzyskać rzetelne informacje. Z Mullerem nie pomoge. Pozdrawiam
luzak sluzak
Posty: 33
Lokalizacja: ostrowiec sw

Re: jestem tu nowa:)

Postautor: luzak sluzak » 11 lut 2018, 12:27

Pogromco czyzbys byl jedynym sasiadem w krzczonowicach ktorego jeszcze nie poznalam?:)daj znac jak wrocisz!
R E K L A M A
luzak sluzak
Posty: 33
Lokalizacja: ostrowiec sw

Re: jestem tu nowa:)

Postautor: luzak sluzak » 19 lut 2018, 08:17

pogromcalvl4 pisze:Juz nas umówił ze sobą wspólny znajomy, tylko musimy poczekać aż wrócę zza granicy ;) Co do Twojego posta to masz racje, a do tego jest to jedyne forum gdzie możesz uzyskać rzetelne informacje. Z Mullerem nie pomoge. Pozdrawiam

kiedy wracasz? mam kilka pytan juz:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości