WITAM

Jaro
Posty: 17
Lokalizacja: Łódzkie
Hoduję: Müller

WITAM

Postautor: Jaro » 01 sie 2016, 11:55

witam wszystkich starych, obecnych i nowych hodowców
fajnie, że jest kontynuacja starego forum
do admina
gratulacje za utworzenie nowego forum i hoduj jak najdłużej to forum też będzie istniało długo
R E K L A M A
Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: WITAM

Postautor: Andrew » 01 sie 2016, 15:54

Witaj na forum!
Przyjmuję gratulacje. :D

Co do hodowania, to jeżeli w tym roku nie sprzedam chociaż 100kg to chyba dalej już w to nie pójdę, ale raczej nie sądzę bym zostawił forum. W ostateczności przekażę administrację chętnej osobie.

Pozdrawiam!
Jaro
Posty: 17
Lokalizacja: Łódzkie
Hoduję: Müller

Re: WITAM

Postautor: Jaro » 01 sie 2016, 16:05

To w takim razie 100kg +
Did88
Posty: 92
Lokalizacja: Hongkong
Hoduję: Müller

Re: WITAM

Postautor: Did88 » 01 sie 2016, 23:00

Siema Jaro
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: WITAM

Postautor: skorupiak » 02 sie 2016, 17:27

Andrew pisze:Witaj na forum!
Przyjmuję gratulacje. :D

Co do hodowania, to jeżeli w tym roku nie sprzedam chociaż 100kg to chyba dalej już w to nie pójdę, ale raczej nie sądzę bym zostawił forum. W ostateczności przekażę administrację chętnej osobie.

Pozdrawiam!


Gdybyś nie zbudował tego forum to może za dwa tygodnie mój syn by zrobił,dałem mu nawet słaby komupter żeby własny serwer zbudował,taki zawsze pewniejszy
Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: WITAM

Postautor: Andrew » 02 wrz 2016, 10:14

skorupiak pisze:Gdybyś nie zbudował tego forum to może za dwa tygodnie mój syn by zrobił,dałem mu nawet słaby komupter żeby własny serwer zbudował,taki zawsze pewniejszy

Tak na marginesie Ci powiem, że przerabiałem stawianie serwera w domu i nie ma to najmniejszej racji bytu - wyłączą Ci prąd, chwilowa przerwa w dostępie do internet i już strona nie działa. Jakość twojego internetu w domu też może być dyskusyjna. Sam musisz robić kopię na wypadek awarii, a jak taka się zdarzy to co? Polecisz do sklepu szybko po komputer i będziesz na nowo wszystko instalował? Nawet jeżeli to i tak masz 3-4 godziny braku dostępności strony. Jeżeli coś się zdarzy to i tak nie będzie Cię w domu, tylko pewnie będziesz w pracy, a zanim wrócisz może minąć parę dobrych godzin.

Hosting - płacę i wymagam. Ma CIĄGLE działać, ma szybko działać, kopie mają być dziennie, a jak coś padnie to jest problem usługodawcy ja ewentualnie mogę się zgłosić po rekompensatę za niedotrzymanie warunków umowy.

Takie małe przemyślenia.
R E K L A M A
dawidekkkk
Posty: 60
Lokalizacja: łódz
Hoduję: Müller

Re: WITAM

Postautor: dawidekkkk » 19 wrz 2016, 08:54

Witam wszystkich hodowców!!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości