Jest nas już trzech :D

Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: Andrew » 20 lut 2017, 14:29

Proszę sprawdźcie czy temat już istnieje, albo załóżcie nowy w odpowiednim dziale. Nie piszcie o wszystkim jednym ciągiem w temacie przeznaczonym na przywitania. Wydzieliłem rozmowę o ilości jaj w kokonie TUTAJ.

Trudno się poruszać po forum gdy wszystko jest w jednym wątku. Nowe osoby nie będą miały trudno znaleźć interesujące ich informacje.
R E K L A M A
Danael
Posty: 19
Lokalizacja: pow bolesławiecki
Hoduję: Maxima

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: Danael » 23 kwie 2017, 00:01

Witam Panowie.W 2014 roku wtopiłem dzięki tym byznesmenom <treść wycięta> 30 tyś, zarobiłem 2tyś.Czysty zysk.Powiem szczerze że z nerwów opracowuje nową metodę hodowli.Nie może być tak że wywalasz oseski na pole, walisz pasze a potem większość niszczą szczury ,nornice ,ptaki,ropuchy,może nawet kuny i lisy,a ile ślimaków ucieka za siatkę,tego nie wie nikt.Poza tym w lipcu i śierpniu kiedy jest ponad 20st C polwewasz je zimną wodą z sieci.Gdzie tu sens i logika?Dlaczego pod filmami z you tube zablokowali komentarze?
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: skorupiak » 24 kwie 2017, 09:24

Kto hoduje milery w mazowieckim najbliżej Płońska ??
Kasia
Posty: 8
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: Kasia » 21 lip 2017, 23:50

Witam jestem tu nowa :roll: pierwszy rok choduje my Mullera w okolicach Sierpca, pozdrawiam
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: skorupiak » 22 lip 2017, 17:51

Od czego zaczeliście hodowle i orientacyjnie na ile oceniacie wynik końcowy?? A ja od was około 80 km
Kasia
Posty: 8
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: Kasia » 23 lip 2017, 10:19

Zaczęliśmy od początku, od reprodukcji, ciężko nam określić że względu na to że jesteśmy w tym pierwszy rok ile ich jest, ale liczymy że tak z 5 ton chyba powinno być, pozdrawiam
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: skorupiak » 23 lip 2017, 13:31

W tunelu podchowane czy od razu na pole wypuszczaliście? Ciekawe jakie są teraz na wielkość ?
Kasia
Posty: 8
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: Kasia » 23 lip 2017, 19:16

Przechodzily przesz tunel, niektóre sa2 juz praktycznie gotowe do zbioru ale sa tez jeszcze i male
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: skorupiak » 24 lip 2017, 06:48

Jak wyjdzie mi jakaś jazda w waszą stronę to chyba wprosze sie w odwiedziny
R E K L A M A
Kasia
Posty: 8
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: Kasia » 24 lip 2017, 09:34

Spoko, zapraszam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości