Jest nas już trzech :D

0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: 0543 » 23 sty 2017, 14:42

Koledzy ja sam napiszę co to jest repro bo wy nie wiedzie sa to wyselekcjowane na początku sierpnia ślimaki które sa już gotowe pluciowe ale jeszcze nie kopulowaly w parku I najlepsze i te slimaki w stanie hibernacji nie przebywały dłużej niż 6 miesiecy
R E K L A M A
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: skorupiak » 23 sty 2017, 14:47

Masz 80 % racji ale nie do koća,nawet nie podrośniete nie wywiniete ślimaki już kopulują,dokładnie to obserwowałem.W zeszłym roku kupiłem zwyczajne ślimaki z września do skupu na tucz i niosły sie doskonale
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: 0543 » 23 sty 2017, 14:50

A tak serio każdy ślimak co się wybudzi będzie kopulowal i może nosić miano repro A co do ceny repro można się chwalić. .. ja kupowałem z repro też kontrakt i o ten kontrakt chodzi tylko ze kontraktem to można sobie wytrzeć i taką jest prawda nowi koledzy
Piotr Fabian
Posty: 37
Lokalizacja: POLSKA
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: Piotr Fabian » 23 sty 2017, 15:17

Każdy następny to dla was będzie kopulowal , i nie potrzebujecie certyfikatu bo jak śmie myśleć takie posiadacie, a wiec proszę się nie preżyć ja przepłacam nie wy. Pozdrawiam
grabarz
Posty: 150
Lokalizacja: Podkarpacie
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: grabarz » 23 sty 2017, 15:46

Dokładnie kolego Ty przepłacasz a nie my. My to już zrobiliśmy. Szkoda tylko że zrozumiesz swoj błąd po fakcie. I znowu kolejny "lider" złapał naiwnego. A pewności nie masz żadnej że kupione od niego repro nie kopulowaly i były zbierane w odpowiednim czasie. A co do certyfikatu to każdy z nas moze taki wystawić. Pozdrawiam.
Piotr Fabian
Posty: 37
Lokalizacja: POLSKA
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: Piotr Fabian » 23 sty 2017, 15:57

Z tymi certyfikatami to jest czarna magia , ja nie chce grać z żadnymi liderami chce tylko uczciwie zarobić
Piotr Fabian
Posty: 37
Lokalizacja: POLSKA
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: Piotr Fabian » 23 sty 2017, 15:58

To powiecie mi jak jest u was ze sprzedażą slimakow jak to wygląda
Piotr Fabian
Posty: 37
Lokalizacja: POLSKA
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: Piotr Fabian » 23 sty 2017, 16:00

Bo słyszałem że nikt nie weźmie ode mnie slimakow jeśli nie będę miał certyfikatu na Repro i karmę doradzicie mi , jesteście na tym rynku i wiecie jak się to wszystko je Pozdrawiam
grabarz
Posty: 150
Lokalizacja: Podkarpacie
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: grabarz » 23 sty 2017, 16:04

Tak wygląda, że ja sprzedałem "obcym" firmom swoje ślimaki za cenę wyższa niż tym z którymi miałem podpisaną umowę. Nikt mi nie sprawdzał żadnych certyfikatów ani paszy. Wymysł liderów żebyś u nich kupil za krocie repro. ;-)
R E K L A M A
Piotr Fabian
Posty: 37
Lokalizacja: POLSKA
Hoduję: Müller

Re: Jest nas już trzech :D

Postautor: Piotr Fabian » 23 sty 2017, 16:07

A Ty po ile masz Repro

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości