Kraków

Marek
Posty: 3
Lokalizacja: Kraków

Kraków

Postautor: Marek » 25 wrz 2018, 18:32

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum
Mam na imię Marek jestem z Krakowa
Wraz z małżonką postanowiliśmy rozpocząć przygodę ze ślimakami

Byłem na szkoleniach w Grudziądzu oraz pod Opolem
Coś się dowiedziałem ale myślę że o wiele za mało
Z racji że nie chce telefonicznie zawracać nadmiernie komuś głowy bo wiadomo wszyscy zajęci i zapracowani postanowiłem zarejestrować się na tym forum

Chcemy zacząć od totalnego początku począwszy od zakupu gospodarstwa kończąc na mam nadzieję na owocnych zbiorach i w końcu sprzedaży

Opini jest tak dużo jak hodowców
Mamy ambicję ,chęci,determinację i środki aby zacząć od efektu finalnego 20 ton więc to duże wyzwanie
Wszystkie rady i sugestie będą dla nas bardzo cenne za które z góry dziękujemy
W późniejszym etapie moją wiedzą podzielę się chętnie z początkującymi tak jak ja teraz
Tak naprawdę jeszcze nie wiem jak poruszać się po forum ale z pomocą forumowiczów myślę że nie będzie to trudne

Pozdrawiam Marek
R E K L A M A
Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: Kraków

Postautor: Andrew » 25 wrz 2018, 21:43

Witaj Marek!
Gratulacje dla Ciebie i małżonki za zapał i chęci.
Jednakoż ja osobiście przestrzegam przed rzucaniem się na głęboką wodę. Przeliczcie na spokojnie jeszcze raz wszystko, bez "wizji" ogromnych zysków. W tym "biznesie" na prawdę wiele może pójść nie tak.

Pozdrawiam!
Marek
Posty: 3
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków

Postautor: Marek » 25 wrz 2018, 21:56

Bardzo dziękuję za podpowiedzi
Jestem w trakcie zbierania informacji i okazuje się że bywają sprzeczne więc oprócz informacji które jesteście mili udzielić szukam, planuje,dzwonię i jeżdżę w różne miejsca żeby samemu coś zrobić
Ale tak jak wspomniałem każda rada jest bardzo cenna
Marek
Posty: 3
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków

Postautor: Marek » 25 wrz 2018, 22:00

Fakt faktem trochę pochłonęła mnie wizja lepszych pieniędzy niż w przeciętnej pracy bez perspektyw
Nie boję się pracy i logistycznie też dobrze sobie radzę ale przyznam to żywe istoty i wymagają pewnie zdecydowanie więcej wiedzy
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Kraków

Postautor: skorupiak » 25 wrz 2018, 22:05

I to wiedzy ogromnej zdobywanej praktycznym doświadczeniem i wielką intuicją,tylko nielicznym udało sie na początku coś zdziałać na zasadzie szczęścia,a reszta to wielka porażka
R E K L A M A
jansan
Posty: 26
Lokalizacja: podkarpacie
Hoduję: Müller

Re: Kraków

Postautor: jansan » 26 wrz 2018, 17:59

Będę miał nie daleko do ciebie po oglądam to gospodarstwo wymienimy opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości