Witam

Franek
Posty: 70
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Witam

Postautor: Franek » 18 sty 2017, 17:44

0543 pisze:Kolego bo mało kto chce robić za darmo w sumie kilka lat .

Ja zmarnowałem 4 lata,tego co straciłem nawet nie chce liczyć,po prostu trzeba zapomnieć o tym przykrym epizodzie.Te osoby z którymi miałem kontakt tez odpuściły,a tak naprawde to nie znam nawet jednej osoby która się z tego utrzymuje sprzedając pośrednikowi.
R E K L A M A
SnailsHodowca
Posty: 228
Lokalizacja: Łodzkie
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: SnailsHodowca » 18 sty 2017, 18:46

fakt pracy jest sporo, ale jakos tam to idzie. Tylko jak sie popełni błąd w najmniej oczekiwanym momencie mozemy stracic cały rok... więc 10 ton to juz musi byc infrastruktura dopieszczona. Warto dowiedziec sie wszystkiego w szczegółach
Bianex
Posty: 4
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: Bianex » 18 sty 2017, 19:49

Zwracac moze jakies 2-3 lata Zakładając ze nie wyjdzie 10 t z planowanych myślę ze 5 t byłoby dobrze.
Bianex
Posty: 4
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: Bianex » 18 sty 2017, 19:53

Pomieszczenie będzie dopieszczone. Czytałam o tych dużych firmach jak oszukują ludzi. Ja znalazłam mniejsza ferme i oni sami szukają sobie kontaktów. Bylam już tam kilka razy, naprawdę wydaja się uczciwi.
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: 0543 » 18 sty 2017, 21:08

Powiem tak jak dasz mi 20 tysięcy może nawet 50 też Ci będę slodzil. A według mnie po co czytaj dużo i zrozumiesz że nie warto .czytaj dużo .
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: 0543 » 18 sty 2017, 21:24

Bianex pisze:Zwracac moze jakies 2-3 lata Zakładając ze nie wyjdzie 10 t z planowanych myślę ze 5 t byłoby dobrze.

Plan masz dobry ale zaplanuj ze koszty pasz będę 2 razy większe koszty zbiroru i przebieranie będą dwa razy większe. Ze slimaki stracą na wadze 40 procent zanim je sprzedasz od zbioru. I cena też bedzi niza niż zalozyles . Więc interes nie jest złoty tylko jest walka o każdy tysiąc A jak nie będziesz miał zaparcia albo zaplecza finansowego to za kilka lat napiszesz tak jak Franek . Ale No właśnie ale ja wieżę ze slimaki to dobry interes . Znajdź technolog A któremu nie będziesz płacił za nic to może będziesz zadowolony . A znam zadowolonych i nie handluja repro ale pamiętaj żeby zdobyć ich zaufanie trzeba lat
Bianex
Posty: 4
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: Bianex » 19 sty 2017, 01:18

Dziękuję za każdą radę. Jestem ciekawa jak to się wszystko potoczy. Pozdrawiam
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: 0543 » 19 sty 2017, 18:08

Kolego a opowiedz o mokrym dworze cos
Piotr Fabian
Posty: 37
Lokalizacja: POLSKA
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: Piotr Fabian » 20 sty 2017, 14:09

Cześć ja też zamierzam w tym roku wystartować i też myślałem O Mokrym Dworze jakie spostrzeżenia odnośnie tej fermy pozdrawiam
R E K L A M A
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: 0543 » 20 sty 2017, 20:35

Na forum nikt z nimi nie współpracuje albo o tym nie pisze . Nowi koledzy pamiętajcie ładna strona i zapewnienia ze jest super to nie zawsze najlepszy wybór obym się mylił pozdrawiam .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości