Witam

mxb56
Posty: 77
Lokalizacja: łódzkie
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: mxb56 » 25 sty 2017, 11:09

Czytam tak te wasze wypowiedzi i sam nie wiem co o tym myśleć. Prowadzę hodowlę już ładnych parę lat i powiem wam, że jakoś się kręci. Na początku miałem Maxima, ale to był niewypał. Fakt zostałem oszukany przez jednego z ówczesnych liderów na ładną kasę, której do dziś nie odzyskałem. Sprawa nadal jest w sądzie. Przeszedłem na mullera którego hoduję do dziś i jestem zadowolony. Roboty nie brakuje to fakt, ale praca na własny rachunek to jest to czego zawsze chciałem. Co roku są jakieś problemy, tego nie da się przewidzieć. Ale trwam w tym nadal bo widzę w tym potencjał. Nie współpracuję z żadnym z ogłaszających się liderów. Q zeszłym roku miałem ponad 5 ton mullera w I klasie, wszystko sprzedane. Z każdym rokiem staram się zwiększyć o jakiś procent końcowy wynik tuczu by iść do przodu a nie stać w miejscu. A powiem wam, że zaczynałem od tak zwanego pakietu startowego w ilości 50szt ślimaka. Repro mullera kupowałem po 2 zł za sztukę taka jest prawda, ale nikt mnie do niczego nie namawiał. Obecnie sprzedaję swoje ślimaki w kraju i za granicą na własny rachunek. Wiadomo z różnym skutkiem. Średnio sprzedałem tucz po około 10zł i jestem zadowolony.
Jak by ktoś z łódzkiego potrzebował pomocy w hodowli to zapraszam. Nie uważam się za experta ale zawsze coś tam mogę podpowiedzieć. W razie potrzeby piszcie na priv.
Pewnie zaraz znajdzie się ktoś kto zacznie mnie krytykować, bez obrazy,ale właśnie dlatego że się nie przejmuję takimi docinkami trwam w tym naszym biznesie.
Pozdrawiam wszystkich nowych i starych hodowców i życzę udanego sezonu 2017.
R E K L A M A
justa08
Posty: 20
Lokalizacja: cala polska
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: justa08 » 25 sty 2017, 20:45

historia podobna do mojej; pozdrawiam
Franek
Posty: 70
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Witam

Postautor: Franek » 25 sty 2017, 21:15

mxb 56 - a jak dużo w tym roku planujesz wyhodować?
SnailsHodowca
Posty: 228
Lokalizacja: Łodzkie
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: SnailsHodowca » 25 sty 2017, 21:22

mxb56 myśle ze takich przypadków jest sporo ;) ja też zaczynałem od maximy, po Twojej wypowiedzi wnioskuje ze u tego samego lidera ;) i mniej wiecej w tym samym czasie. Obecnie też hoduje mullera teraz bedzie 6 rok na poziomie 10 ton
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: 0543 » 25 sty 2017, 21:58

Maxima 17 zł kilo to miały być pieniądze ja też żyłem w tej bajce
SnailsHodowca
Posty: 228
Lokalizacja: Łodzkie
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: SnailsHodowca » 25 sty 2017, 22:03

jak ja zaczynałem maxima kosztowała 13 zł kilo 17 zł pojawiło sie po 2 latach, ale juz wtedy zorientowałem sie jaki kit wciskaja a ja rozpocząłem mullera
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: 0543 » 25 sty 2017, 22:15

To psh było każdy z nas zapłacił frycowe i Ci mówi też zapłacą bo za mocno sa napaleni na interes . To pierwszego Mullera po ile sprzedawała ?
SnailsHodowca
Posty: 228
Lokalizacja: Łodzkie
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: SnailsHodowca » 25 sty 2017, 22:28

pierwszy muller 160 zł/ 1kg...
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: 0543 » 25 sty 2017, 23:05

Mieć w tonach i pasuje
R E K L A M A
borys
Posty: 145
Lokalizacja: wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Witam

Postautor: borys » 26 sty 2017, 10:41

Wniosek - ogólny, jedyny prawdziwy, ważny głównie dla początkujących: należy mijać szerokim łukiem wszystkich wywołanych hodowców (a tak naprawdę - głównie pośredników), którzy na pięknych stronach internetowych reklamują się jacy to są uczciwi, jak łatwe to zajęcie a pieniądze olbrzymie oraz, że tylko oni wiedzą jak hodowlę prowadzić.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość