Chodowla na domysłach

SnailsHodowca
Posty: 228
Lokalizacja: Łodzkie
Hoduję: Müller

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: SnailsHodowca » 23 maja 2017, 00:30

Bartusio pisze "...nawet ktoś zrobił mu za friko dokładną analize wody i wyszło OK..." z tego co wiem od skorupiaka to właśnie nie było ok z tą wodą
R E K L A M A
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: skorupiak » 23 maja 2017, 08:12

Zapachowo sie wyczuwało siarkowodór ale poziom wielokrotnie niższy niż dopuszczalny
Bartusio
Posty: 165
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: Bartusio » 04 sie 2017, 13:49

Żal mi młodych i niedoświadczonych hodowców którzy czytają fantastyczne opowieści o super mullerach
rosnących na ''cudownej paszy....'' w kilka tygodni. I ci młodzi w fachu hodowania dziwią sie po czasie że nie osiągają rezultatów podawanych na forum.
Uważam że ktoś powinien bardziej cenzurować forum i likwidować idiotyczne wypowiedzi żeby nie wprowadzać tym w błąd czytających tu i chcących nauczyć się czegoś forumowiczów
Slimaciek
Posty: 7
Lokalizacja: polska
Hoduję: Müller

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: Slimaciek » 05 sie 2017, 00:29

Zgadzam sie. Sa bajki, informacje (chociaz malo) i fiu bwziu. Za duzy mix jak dla swiezakow
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: skorupiak » 05 sie 2017, 10:58

I często zajrzy tu ktoś tylko żeby ferment zrobić,napisać jakieś głupoty
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: 0543 » 05 sie 2017, 12:30

Według mnie cenzura znaczy dyskusja powinni zająć się sami użytkownicy forum. Ale też trzeba pamietac ze najbardziej aktywni nie sa najbardziej doświadczenie. Bo jak wygląda helix pomatia każdy powinien wiedzieć na tym forum
Bartusio
Posty: 165
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: Bartusio » 05 sie 2017, 15:41

Tu dyskusje zamiast o ślimakach zaczynają schodzić na temat oceny czyjegoś poziomu inteligencji i wyśmiewania że ktoś żle robi albo czegoś nie wie o ślimakach.
Slimaciek
Posty: 7
Lokalizacja: polska
Hoduję: Müller

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: Slimaciek » 05 sie 2017, 17:57

Dokladnie. Wczoraj zrobilem pierwsze wpisy i za sama obecnosc mi sie dostalo. A myslalem ze o slimakach pogadamy
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: 0543 » 05 sie 2017, 18:50

A forum przeczytałeś post po poście
R E K L A M A
Slimaciek
Posty: 7
Lokalizacja: polska
Hoduję: Müller

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: Slimaciek » 05 sie 2017, 19:28

Sledze na biezaco od czasow starego forum ale nigdy wczesniej sie nie logowalem. A tu odrazu trafic mozna na bystrzakow. Poleci ktos jakas literature? Ale papierowa oprocz dwoch znanych wszystkim tytulow?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość