Chodowla na domysłach

Bartusio
Posty: 165
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: Bartusio » 17 sty 2018, 17:33

Opamiętajcie sie.....nie którzy piszą tu takie bzdury jak mało który !! I Czytają tego nowi hodowcy i uczą się głupot,nic dziwnego że póżniej nic im nie wychodzi
R E K L A M A
borys
Posty: 145
Lokalizacja: wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: borys » 17 sty 2018, 18:44

?????? a konkretnie
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: skorupiak » 17 sty 2018, 19:26

Postautor: Bartusio » 22 maja 2017, 15:30
Powiem wprost,pare ładnych lat robie ślimaki bez większych problemów,ale dosłownie doradzać i pomagać komuś sie boje,
moja ''ogromna'' wiedza o ślimakach zawarta jest w pięciu palcach jednej ręki jak większości tu hodowców.Jak rosną to jest OK a jak coś sie psuje to nikt nie zna przyczyny tylko wszyscy pocą sie i wymyślają dyrdymały czemu jest żle.
(może woda...może krzywa deska w stole...a może sąsiadka krzywo patrzyła....)

Popieram Jego ostatnie słowa pisane w nawiasach, czytam to rozwiązywanie problemów z plamami i widzę że przyczyn jest nieskończona ilość.
To ja dołoże jeszcze jedną przyczyne.
Te plamy może są od plam słonecznych
slimak25
Posty: 2
Lokalizacja: pomorskie

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: slimak25 » 07 maja 2018, 12:55

witam wszystkich obecnych . moze zaczne od poczatku chciabym zajac sie czyms co bedzie przynosic staly dochod bym juz nie musial wyjezdzac do pracy za granice zostawiajac rodzine w polsce , przeczytalem artykul o psh ale opinie o tej firmie nie wroza nic dobrego , ale pomimo tego nie zniecheca mnie to w zajeciu sie slimakami . od czego powinienem zaczac ? moze macie jakies ksiazki dotyczace tematu hodowli i skupu ? z gory bardzo dziekiuje .
snails zone
Posty: 228
Lokalizacja: starachowice
Hoduję: Müller

Re: Chodowla na domysłach

Postautor: snails zone » 07 maja 2018, 13:18

Zacznij od odwiedzenia paru ferm i rozmowy z normalnymi hodowcami a nie tzw liderami.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości