Konstrukcja forum

SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Konstrukcja forum

Postautor: SlimOk » 21 sie 2017, 18:06

Wypowiem sie odnosnie samej konstrukcji forum i sortowania wiedzy oraz tresci przez nie generowanych. Mysle ze ten amok i brak przystepnosci dla swiezakow jak napisal jeden z forumowiczow wynika miedzy innymi z braku artyklow ktore byly by "podwieszone" na samej gorze listy tematow. Same artykuly z fotorelacjami mogly by tyczyc wszystkiego, od wybudzania, po konstrukcje infrastruktury. Same artykuly byly by zatwierdzane przez head admina i moderatorow, badz wyznaczona "komisje" (:)) do tego zadania. Artykul moze napisac i ubiegac sie o jego zamieszczenie moglby kazdy. Zamieszczenie artykulu dawalo by jednoczesnie prawo "komisji" (:)) do ewentualnych poprawek, zmian tresci czy literowek robiac to w porozumieniu z autorem artykulu.

Na mysl przychodzi mi wazna rzecz, ze sam artykul bylby podwieszony ale dyskusja pod nim rowniez byla by cenna mozliwoscia, choc to trzeba bylo by jeszcze przemyslec.
R E K L A M A
Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: Konstrukcja forum

Postautor: Andrew » 22 sie 2017, 11:26

Wydzieliłem osobny temat z Twojego posta.

Pomysł z "podwieszanymi" artykułami jest dobry i stosowany na wielu forach, ale (o ile dobrze kojarzę) to jedyny artykuł napisał Kacper tutaj: viewtopic.php?f=4&t=9, więc poza tym nie ma czego "podwieszać".

Kwestia head admina, moderatorów czy ewentualnie komisji jest do przemyślenia, ale:
- ja nie mam na to czasu (pracuję, mam rodzinę, dzieci i kupę innych spraw na głowie)
- moderator by się przydał, tylko czy jest ktoś chętny?
- komisja to jak na razie chyba byłaby w naszym przypadku przesada

Może zrobimy jakieś wybory na moderatora? Kandydaci się zgłoszą, zrobimy głosowanie i zobaczymy jak się sprawy potoczą.
Pasuje?
Bartusio
Posty: 165
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Konstrukcja forum

Postautor: Bartusio » 22 sie 2017, 11:48

Wybory......(do sejmu? ) komisje,poprawki,głosowania.... :lol: chyba to wszyscy dobrze już znamy ,wtedy to dopiero się tu zacznie dziać :?
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Konstrukcja forum

Postautor: skorupiak » 22 sie 2017, 16:01

Bartusio pisze:Wybory......(do sejmu? ) komisje,poprawki,głosowania.... :lol: chyba to wszyscy dobrze już znamy ,wtedy to dopiero się tu zacznie dziać :?


Może na pierwszego sekretarza Cie wybierzemy :lol:
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Konstrukcja forum

Postautor: 0543 » 22 sie 2017, 17:29

Ja bym zgłosił na moderatora skorupiaki bo on jest zawsze na forum
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Konstrukcja forum

Postautor: skorupiak » 22 sie 2017, 18:21

:evil: Ale ja nic nie umiem,ślimaki mi uciekają,nie słuchają sie mnie
R E K L A M A
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Konstrukcja forum

Postautor: skorupiak » 23 sie 2017, 10:39

0543 pisze:Ja bym zgłosił na moderatora skorupiaki bo on jest zawsze na forum


Prędzej mój komputer zgłoś na admina :lol: ,właczam go rano ,gasze wieczorem, a ja czasem tu zerkne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości