Organizacja działu "Giełda"

SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Organizacja działu "Giełda"

Postautor: SlimOk » 26 cze 2018, 01:41

Mysle ze ogloszenia ktore sa zreazliowane powinny byc usuwane, to juz kwestia pracy administracji zeby bylo przejrzyście. Po miesiacu czy kwartale to juz nie moja decyzja, ja tylko podpowiadam. Jakies zasady tej "gieldy" zrobic, dla ulatwienia. Dzial nie ten zapewne wiec prosze o przesuniecie w odpowiednie miejsce. Mysle ze powinna byc stala regola ze np po 3 mc sa usuwane z automatu, chyba ze autor odswiezy ogloszenie " podbije" . Pozdrawiam
R E K L A M A
Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: Organizacja

Postautor: Andrew » 26 cze 2018, 08:33

Uwagi raczej słuszne, ale średnio mam na to czas.
Druga kwestia, że każdy szukając patrzy na datę ogłoszenia i sam może wywnioskować czy będzie mimo odległego czasu próbował się skontaktować z sprzedawcą/chętnym zakupu. Można np.: paśników nie sprzedać w jednym sezonie, a w kolejnym w odpowiedzi na stare ogłoszenie ktoś się znajdzie. Wiem... teoria trochę naciągana, szukam argumentów by się jakoś wytłumaczyć. :D

Generalnie usuwanie po kwartale lub przenoszenie do jakiegoś "archiwum" (ktoś zdesperowany może obdzwonić wszystkich co chcieli sprzedać daną rzecz w przeciągu ostatnich np.: dwóch lat) jest jakimś rozwiązaniem bałaganu.

Może jest ktoś chętny na "zaopiekowanie" się działem "Giełdy"? SlimOK, piszesz się na to?

Pozdrawiam!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości