Wezwania do usuwania treści

Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: Wezwania do usuwania treści

Postautor: Andrew » 02 paź 2018, 10:22

Panie i Panowie, kolejne zmiany w związku z wezwaniami do usuwania treści.
Niestety moje problemy się nie skończyły wraz poczynionymi działaniami, a znikąd nie udało mi się uzyskać pomocy.

Zdecydowałem, że najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z usług portalu Opineo.pl, stworzonego po to by opiniować firmy/produkty.
W tematach zamknięty podałem linki, pod którymi można dokonać opinii.

Proszę o wstrzymanie się od opiniowania tychże firm na naszym forum, by zaoszczędzić mi kłopotów.

Przypominam, że opinie w Opineo.pl nie mogą łamać prawa.

Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję.

Pozdrawiam!
R E K L A M A
Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: Masa perłowa

Postautor: Andrew » 14 sty 2020, 18:04

Jeden post został usunięty z powodu wezwania do usunięcia treści.
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Masa perłowa

Postautor: Jackob29 » 14 sty 2020, 20:13

Serio każda wzmianka o tej "firmie" to naruszenie zasad? I jak tu ostrzec ludzi, żeby ich omijali?
Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: Masa perłowa

Postautor: Andrew » 15 sty 2020, 00:40

Nie tyle zasad, co przepisów kodeksu cywilnego.
Takie przepisy. Nic na to nie poradzę.

W dziale "Skup ślimaków" są tematy z odnośnikami do serwisu Opinieo gdzie można zaopiniować dane firmy.

Pozdrawiam!
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Masa perłowa

Postautor: Jackob29 » 15 sty 2020, 06:52

Taa napiszesz tam o nich opinie i nic tylko czekać na listonosza z pismem.
Gwiazdek
Posty: 64
Lokalizacja: Tajemnica
Hoduję: Müller

Re: Masa perłowa

Postautor: Gwiazdek » 15 sty 2020, 16:17

Tam nic złego nie napiszesz bo zaraz negatywna opinia znika
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Masa perłowa

Postautor: Jackob29 » 15 sty 2020, 18:02

Tym samym sposobem jak i tutaj
Zajader
Posty: 90
Lokalizacja: Warmia
Hoduję: Müller

Re: Masa perłowa

Postautor: Zajader » 16 sty 2020, 15:16

Pieniądz daje władze
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 166
Lokalizacja: ___

Re: Masa perłowa

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 17 sty 2020, 12:59

Skoro ktos zostal oszukany niech napisze przez jaka firme a jak ta firma sie zglosi z prosba o usuniecie tresci to niech amin po uzgodnieniu z osoba zglaszajaca poda dane osoby oszukanej i niech firme ktora mysli ze jest kizak gracz poda go do sadu.
Zaloze sie ze jesli ktos faktycznie zostal oszukany to ani jeden pozew nie wplynie.
R E K L A M A
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 166
Lokalizacja: ___

Re: Masa perłowa

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 17 sty 2020, 13:12

Dla ulatwienia przy zmianie regulamin dodac zapis o obowiazku zamieszczenia nr weterynaryjnego hodowcy oraz danych przy postach osob oskarzajacych o nieprawidlowosci firmy ktore ich oszukaly celem latwiejszej weryfikacji danych oraz odstraszenia osob ktore tylko gadaja ze zostaly oszukane a po prostu im nje poszedl sezon.
Jesli firma nie ma nic sobie do zarzucenia to skad tyle osob z problemami na koniec sezonu? Przypadek ?
Jesli ktos slyszal : prosze robisz wszystko jak na szkoleniu a wyhoduje Pan swoj tonaz i ladnego slimaka a po sezonie okazalo sie ze tak nie jest to niech firme udowodni hodowcy ze to jego wina.
Slowo przeciwko slowu. A za pozew firma musi zaplacic ale zakladam ze zaden pozew nie wplynie jesli ktos faktycznie zostal oszukany.
Tutaj trzeba zweryfikowac hodowce z problemem bo bezosobowo piszac ze sie ma problem nic sie nie osiagnie. Firma napisz do admina ze to pomówienie-ze kazdy moze tak napisac i to nie jest prawda wiec prosze usunac post.
Pani adminie.zmien Pan regulamin. Niech hodowcy maja mozliwosc wypowiedziec sie ujawniajac swoje dane i niech firmy sie martwia co z tym fantem zrobic

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości