dla poczatkujacych

Lobuz007
Posty: 2
Lokalizacja: Andrychów

dla poczatkujacych

Postautor: Lobuz007 » 27 lut 2018, 00:14

witam kolezanki i kolegow
jestem zainteresowany hodowla slimaka , a moje pytanie brzmi , czy majac domek gospodarczy 50 metrow kwadratowych i pole 25 arow wystarczy na rozpoczecie dzialalnosci ,oczywiscie jest prad i bierzaca woda
czy z takiej powierzchni bedzie jakis zysk , oczywiscie mowie tu o formie dodatkowego zarobku
pozdrawiam serdecznie
R E K L A M A
borys
Posty: 145
Lokalizacja: wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: dla poczatkujacych

Postautor: borys » 27 lut 2018, 12:01

Tak. Resztę doczytaj na forum.
reefer
Posty: 150
Lokalizacja: polska
Hoduję: Müller

Re: dla poczatkujacych

Postautor: reefer » 27 lut 2018, 17:46

Borys , nie wprowadzaj ludzi w błąd ! Z takim domkiem i z takim małym polem nie ma żadnych szans na jakikolwiek zysk !!!
Lobuz007
Posty: 2
Lokalizacja: Andrychów

Re: dla poczatkujacych

Postautor: Lobuz007 » 27 lut 2018, 19:36

czyli jaki areal to minimum aby uzyskac jakis zysk
pozdrawiam
EKOSNAIL
Posty: 42
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE
Hoduję: Maxima

Re: dla poczatkujacych

Postautor: EKOSNAIL » 27 lut 2018, 21:46

Na takim areale ziemi jesteś w stanie wyhodować 10 ton maximy jeżeli nie bedziesz miał kłopotów z hodowlą.
50 m2 w zupełności wystarczy do przeprowadzenia reprodukcji.
ZYSK to pojecie względne każdej hodowli i jest uzależnione od wielu czynników. Jeżeli wszystko poszło by bez problemu to na starcie potrzebujesz niemałej gotówki (reproduktory, pasza, pomieszczenie do reprodukcji, szklarnia/ folia; nawodnienie pola... i wiele wiele innych pierdułek z którymi wiąże się rozpoczęcie hodowli)
Jesli masz troche lużnej gotówki i troche więcej wolnego czasu to szansa zawsze na zarobek jest.
Cen za kg poszukaj na forum - techniczne sprawy - tez tu znajdziesz. policz i zrób bilans otwarcia :)
Pozdrawiam
borys
Posty: 145
Lokalizacja: wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: dla poczatkujacych

Postautor: borys » 28 lut 2018, 12:37

do reefer - aTy na jakiej powierzchni zaczynałeś?
R E K L A M A
LENIU
Posty: 1
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: dla poczatkujacych

Postautor: LENIU » 26 mar 2018, 11:51

:D Witam! Jest tu ktoś z podlaskiego albo warminsko-mazurskiego? Kto zgodzilby sie pokazac mi swoją hodowlę? Mam zamiar zaczac hodowac ślimaczki a chyba nie mam ochoty od razu wiązać sie z jakas wielką hodowlą-przetwornia i do tego na jakiś dziwnych zasadach. Jest ktos kto chce mi pomóc? Pozdrawiam ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości