Hodowla na 50t

Franek
Posty: 70
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Hodowla na 50t

Postautor: Franek » 05 sie 2018, 13:12

slimOk ,kiedyś na forum był taki gość który niby hodował 40 ton ,pechowo podał lokalizacje blisko mojego miejsca zamieszkania,ale takiej hodowli oczywiście nigdy tam nie było.Nie twierdze że takich nie ma ,ale to kilka osób w Polsce.Dziwne że tacy ludzie zakładają tu konto ,chwalą się ile to hodują lub zamierzają,piszą dwa,trzy posty i cisza,chodzi po prostu o naganianie i zainteresowanie innych ,jaki to dobry interes ,a prawda jest taka że rzadko kto wychodzi z tego na plus no chyba że skupujesz i handlujesz kokonami ,oseskami itd
R E K L A M A
Cornu-Aspersa Wroci
Posty: 12
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Hodowla na 50t

Postautor: Cornu-Aspersa Wroci » 25 mar 2019, 09:15

Jeśli nie miałeś styczności ze slimakiem , to ją proponuje byś zaczoł od osesków ( 2000 szt.) Jeśli chodzi o reprodukcję i kupowanie reproduktorów to odradzam tu jest najwięcej wałków , Ty przez rok poznasz pracę przy ślimakami i stwierdzisz że to jest to czym chcesz się zajmować to sam zbierzesz reproduktor, i będziesz wiedział że masz 100% pewny materiał na repro pozdrawiam
Heniek Z.
Posty: 19
Lokalizacja: Lubaczów
Hoduję: Maxima

Re: Hodowla na 50t

Postautor: Heniek Z. » 16 kwie 2019, 20:32

ja mam hodowle na 50t., jakoś idzie lecz pierwszy rok było ciężko. Można przyjechać do mnie zobaczyć i zdecydować czy ogarniecie temat!
Pozdrawiam.
snails zone
Posty: 228
Lokalizacja: starachowice
Hoduję: Müller

Re: Hodowla na 50t

Postautor: snails zone » 17 kwie 2019, 07:49

Heniek Z hodujesz 50 ton maximy?
kolliber
Posty: 37
Lokalizacja: Dolnoslaskie
Hoduję: Müller

Re: Hodowla na 50t

Postautor: kolliber » 15 lut 2020, 20:19

Witaj Heniek Z.
Jeśli Twoja propozycja przyjazdu i obejrzenia hodowli jest aktualna, to wyślij proszę dane o lokalizacji i latem w dogodnym dla Ciebie terminie chętnie bym przyjechał czegoś się douczyć. Pozdrawiam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości