Walka prawna

skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Walka prawna

Postautor: skorupiak » 07 wrz 2018, 15:57

A z kąd wiesz że miało być 3 tony?
R E K L A M A
Początkujący
Posty: 51
Lokalizacja: Konin
Hoduję: Müller

Re: Zbiory 2018 Maxima

Postautor: Początkujący » 08 wrz 2018, 20:44

Z wyliczeń firmy dla której hodowalem
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Zbiory 2018 Maxima

Postautor: skorupiak » 08 wrz 2018, 21:02

Zdradzisz nazwę firmy?
Początkujący
Posty: 51
Lokalizacja: Konin
Hoduję: Müller

Re: Zbiory 2018 Maxima

Postautor: Początkujący » 09 wrz 2018, 09:24

Bardzo bym chciał ale z tego co widzę odbije się to wezwaniem sądowym
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 166
Lokalizacja: ___

Re: Zbiory 2018 Maxima

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 09 wrz 2018, 20:30

Nic wiecej nie musisz mowic. kazdy juz z nas wie o kogo chodzi.
SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Zbiory 2018 Maxima

Postautor: SlimOk » 10 wrz 2018, 17:12

To nie mozna napisac nazwy firmy ktora zakladala 3 t a wyszlo 300 kg? Bo co?

Pisz czlowieku wprost, nie uzywaj przymiotnikow oszusci ect, ale historie opisac mozesz nazwe firmy ktore takie wyliczenia zrobila tez mozesz podac. Nie mozesz napisac ze sa to debile, bezczelni oszcusci itp. ale ze czujesz sie oszukany, ze w twojej ocenie jest to oszustwo, mozesz pisac!!!!!!!!!!! z nazwa firmy!

k***a ludzie mamy wolnsc slowa. Nadal nie rozumiem co wy robicie. Jezeli cie wprowadzili w blad i podali wyliczenia z drzewa to czemu sie boisz wezwania sadowego? k***a ludzie, to oni powinni sie bac, a nie ty.... Nie moge juz patrzec jak w gacie robicie przed sadem. Sadzic sie! Jawnie, a nie po katach chowac i bac sie odpisac swoja historie . zal
SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Zbiory 2018 Maxima

Postautor: SlimOk » 10 wrz 2018, 17:13

Przestane tu zagladac bo tylko sie wkurwiam tymi zygami
alicja
Posty: 48
Lokalizacja: solec-zdroj
Hoduję: Maxima

Re: Zbiory 2018 Maxima

Postautor: alicja » 10 wrz 2018, 19:15

jAK TYM SKURWYSYNOM udowodnisz cos?? mnie tez w cymbal zrobili i co?gdzie jest napisane ze tak mi powiedzieli?ja sie sadzze z moim kurewskim sasiadem juz 3-ci rok to sady mam obskakane. Na wszystko musi byc dowod!! nie masz to spadaj,na szkoleniu mowili ze pasze mozna kupowac etapami,nie ma sprawy-pozniej wyslali mi list nasmarowany przez ich adwokata ze nie odkupia slimakow odemnie poniewaz nie kupilam od nich paszy wez teraz udowodnij ze tak mowili o zakupiepaszy.Wszyscy ktorzy byli na szkoleniu tego dnia gdybysmy sie zebrali zrobilipozew sadowy zbiorowy to moze by byly jakies szanse n cos ale samo pisanie na forum nic nie da.Wszyscy oszukani przez tych osobnikow ZREOBMY COS BO JAK NIE MY TO KTO?????
SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Zbiory 2018 Maxima

Postautor: SlimOk » 11 wrz 2018, 02:26

Skoro masz list od nich, to masz dowod, jezeli kupilas pasze, rowniez masz dowod, powinnas, dane przelewu, badz faktura. A oni co zrobia ? Bo my im niby nic, choc sie ztym nie zgadzam. Oni nam tez nic nie moga? Bo przeciez skoro oszukali to by sami na siebie bata krecili, podajac kogokolwiek do sadu. Imo jest to straszenie, jak maly piesek co sie naszczeka a nic nie zrobi.
R E K L A M A
alicja
Posty: 48
Lokalizacja: solec-zdroj
Hoduję: Maxima

Re: Zbiory 2018 Maxima

Postautor: alicja » 11 wrz 2018, 07:58

wlasnie nie kupuilam paszy bo niby skad mam 50tys na stol polozyc?dlatego dostalam list od ich adwokaciny.Podaj jakis pomysl jak ich ugrysc?ja sie sadow nie boje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości