Początek Hodowli

PawelTu
Posty: 10
Lokalizacja: Radzymin

Re: Początek Hodowli

Postautor: PawelTu » 09 kwie 2018, 18:35

Witam,
jak już wcześniej wspominałem noszę się z poważnym zamiarem założenia hodowli. Poczytałem forum i widzę, że jest w tym środowisku kilka osób, które chętnie wykorzystalyby niewiedzę, a może i naiwność nowicjuszy, takich jak ja. A jestem zdania, że środowisko powinno się wspierać, a nie wzajemnie wykorzystywać i żerować na czyjejś niewiedzy. Każdy kiedyś zaczynał. I przyjdą następni.
Dlatego stoję też na stanowisku, że powinniśmy się wzajemnie informować i ostrzegać o osobach lub firmach, z którymi kontakty wymagałyby szczególnej ostrożności, osobach które nie hołdują środowiskowej solidarności, mając na uwadze wyłącznie swoją korzyść i zysk, niejednokrotnie ze szkodą dla nowych.
Będę wdzięczny za takie wskazania. Oczywiście nie na publicznym forum lecz na priv. Każdy powinien mieć szansę stworzyć sobie swą prywatną listę osób/firm, które niekonieczne zasługują na wiarygodność, a zasłużyły sobie na szczególną ostrożność w kontaktach. I byłoby wskazane, by nowi nie musieli uczyć się tego na własnych błędach, często kosztownych.
Pozdrawiam
Paweł
R E K L A M A
Tommi
Posty: 48
Lokalizacja: Gumowo/Ciechanów
Hoduję: Müller

Re: Początek Hodowli

Postautor: Tommi » 10 kwie 2018, 11:33

Prawda jest taka że ten kto najbardziej krzyczy jaki to złoty interes ten największy chachmęt :D Są i duże firmy z którymi znajomi wspołpracują od kilku lat i w zasadzie bez zastrzeżeń... są też tacy o których ostatnio robi się głośno tu na forum... a było kiedyś słodko i kolorowo...
PawelTu
Posty: 10
Lokalizacja: Radzymin

Re: Początek Hodowli

Postautor: PawelTu » 10 kwie 2018, 14:37

Tommi,
to może zróbmy taką listę, kto chachmęci, a z kim współpracuje się bez zastrzeżeń. Nie sądzisz, że to byłoby w interesie nas wszystkich?
Tommi
Posty: 48
Lokalizacja: Gumowo/Ciechanów
Hoduję: Müller

Re: Początek Hodowli

Postautor: Tommi » 10 kwie 2018, 19:59

Poczytaj forum to sam wywnioskujesz;). Ja tu nie będę publicznie obracał danymi osobowymi ;)
PawelTu
Posty: 10
Lokalizacja: Radzymin

Re: Początek Hodowli

Postautor: PawelTu » 10 kwie 2018, 20:44

Tommi, forum czytam, rzecz jasna. I swoje zdanie zaczynam mieć. Ale dobrze byloby to usystematyzowac, znalezc potwierdzenie. I nikt nie mowi, zeby robic to publicznie. Mozna tez komunikowac prywatnie, Czyz nie?
Cornu-Aspersa Wroci
Posty: 12
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Początek Hodowli

Postautor: Cornu-Aspersa Wroci » 21 maja 2018, 07:50

Cześć to jest mój numer jak masz jeszcze jakieś pytania to dzwon postaram Ci pomoc 792005219
Karola
Posty: 1
Lokalizacja: Parczew

Re: Początek Hodowli

Postautor: Karola » 13 lip 2018, 09:39

Witam, chcialabym założyć hodowle slimaka dużo informacji poczytałam i chcialabym porozmawiać na ten temat z osobami które juz mają hodowle.Jeżeli była by możliwość zasięgnięcia prywatnie wiadomości na temat funkcjonowania wkladu pracy, wkladu finansowego, jaki rodzaj slimaka jest bardziej oplacalny a ktroy jest lepszy w hodowli.Jestem zainteresowana tym jak wygląda taka hodowla na żywo. Pozdrawiam
Eviedegala
Posty: 1
Lokalizacja: Polska

Re: Początek Hodowli

Postautor: Eviedegala » 17 lip 2019, 08:00

Witam serdecznie
Czytałam twój arykół

Bardzo bym prosiła abys podzieli się swoją wiedzą ze mną na 607246115 lub na iwonadomagala@gmail.com

Bardzo dziękuję i czekam na wiadomość

Dziękuję i pozdrawiam
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Początek Hodowli

Postautor: skorupiak » 17 lip 2019, 09:18

Jeśli to nie tajemnica to z kąd jesteś??
R E K L A M A
bol0618
Posty: 4
Lokalizacja: Bochnia

Re: Początek Hodowli

Postautor: bol0618 » 05 sie 2019, 09:23

Witam :)
Planuje zacząć hodowlę od przyszłego roku szukam jakichś hodowców z pod Krakowa bądź Tarnowa chciała bym zobaczyć jak wy to robicie i czy dam sobie rade ;))))))

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości