Początek Hodowli

0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Początek Hodowli

Postautor: 0543 » 24 wrz 2016, 17:02

To tak jak numer na slimaki hodowle i reprodukcje bez problemu się załatwi
R E K L A M A
Biandbi
Posty: 2
Lokalizacja: Irlandia

Re: Początek Hodowli

Postautor: Biandbi » 03 paź 2016, 19:08

Witam wszystkich serdecznie mam na imie Barbara jestem zainteresowana hodowlą ślimaków.Czy ktoś jest mi w stanie powiedziec jak sie ma na dzień dzisiejszy ten business i czy wogóle warto zaczynać ten temat?Z pierwszych oględzin wywnioskowałam,że rynek jest śliski jak same ślimaki,im wiecej czytam tym więcej mam watpliwości.Dysponuje gotówką,która pozwala mi wejśc w ten business,ale przetracić ciężko zarobione pieniądze wolałabym w inny sposób.Odezwijcie się,bo już brakuje mi pokory do znoszenia głupich decyzji moich przełożonych!
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Początek Hodowli

Postautor: skorupiak » 03 paź 2016, 19:12

Ryzykujesz w tym śliskim temacie, w polsce trudno sprzedać za dobrą kase ślimaki
Biandbi
Posty: 2
Lokalizacja: Irlandia

Re: Początek Hodowli

Postautor: Biandbi » 03 paź 2016, 20:03

Mieszkam w Irlandii i może to jest jakaś przewaga,ale jak zabrać się za to nie mam zielonego pojęcia,Słyszałam,że jacyś Polacy rozkręcili ten business i maja sie całkiem dobrze. Z logicznego punktu widzenia nie zapytam ich bezpośrednio o to,bo wprowadzą mnie w maliny :)
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Początek Hodowli

Postautor: skorupiak » 03 paź 2016, 20:34

Nie polegaj na jednym Polaku,popytaj,spróbuj osobiście pogadać ,wyciągnąć informacji, uważaj na duże firmy,te potrafią nieżle wpuścić w maliny nie mówiąc o oszustwach. Z kąd jesteś w Polski ?
balookt
Posty: 5
Lokalizacja: Kobyla Góra

Re: Początek Hodowli

Postautor: balookt » 13 gru 2016, 20:31

Witam wszystkich!

Jestem nowy na forum :)

Na necie czesto kraza informacje, ze na tonie mozna zarobic od 4000zl do 8000zl. Az takim optymista nie jestem, wiec liczylem na 3000zl, ale ostatnio przeczytalem tu gdzies, ze jesli bedzie 1200zl to mozna to uwazac za sukces.

Czy ktos moze rzucic takim suchym faktem +/- ile na czysto jest sie w stanie wyciagnac z 10 ton, a ile np z 50? Wiem, ze moga sie pojawic odpowiedzi typu: to zalezy od ceny na rynku, od pogody itp, ale prosze po prostu o liczby :)
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Początek Hodowli

Postautor: 0543 » 13 gru 2016, 22:30

10 ton od minus 30 tysięcy do plus 70 tysięcy.pisze tu o zysku nie liczacz wkładu początkowego .
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Początek Hodowli

Postautor: skorupiak » 14 gru 2016, 09:32

Minus 30 tys jak ci nic nie wyjdzie i wszystko umoczysz a plus 70 jak wyhodujesz w 100% robiąc wszystko oszczędnie
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Początek Hodowli

Postautor: 0543 » 14 gru 2016, 17:12

70 To tylko jak sprzedasz sam zagranicą
R E K L A M A
Franek
Posty: 70
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Początek Hodowli

Postautor: Franek » 14 gru 2016, 18:12

0543 pisze:70 To tylko jak sprzedasz sam zagranicą

dokladnie, w tym roku ceny mullera to ok.7-8zł jeśli policzysz wszystkie koszty razem z robocizną co wielu hodowców pomija to może 2 zł na kg zarobisz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości