zakładanie hodowli

Marcel 320
Posty: 2
Lokalizacja: Kluczbork woj opolskie

Re: zakładanie hodowli

Postautor: Marcel 320 » 26 sty 2018, 19:48

Witam wszystkich hodowców jestem tutaj nowy i chciał bym założyć hodowlę ślimaka trochę się naczytałem już i mam takie pytanie czy słyszeliście o panu z pod Opola bo właśnie umówiłem się z nim na szkolenie poczym na forum się dowiedziałem że jest to wkretacz słyszeliście coś ?
R E K L A M A
Marcel 320
Posty: 2
Lokalizacja: Kluczbork woj opolskie

Re: zakładanie hodowli

Postautor: Marcel 320 » 26 sty 2018, 19:49

Witam wszystkich hodowców jestem tutaj nowy i chciał bym założyć hodowlę ślimaka trochę się naczytałem już i mam takie pytanie czy słyszeliście o panu z pod Opola bo właśnie umówiłem się z nim na szkolenie poczym na forum się dowiedziałem że jest to wkretacz słyszeliście coś ?
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: zakładanie hodowli

Postautor: 0543 » 27 sty 2018, 12:14

Firma albo numer telofonu
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: zakładanie hodowli

Postautor: skorupiak » 27 sty 2018, 17:24

Marcel 320 pisze:Witam wszystkich hodowców jestem tutaj nowy i chciał bym założyć hodowlę ślimaka trochę się naczytałem już i mam takie pytanie czy słyszeliście o panu z pod Opola bo właśnie umówiłem się z nim na szkolenie poczym na forum się dowiedziałem że jest to wkretacz słyszeliście coś ?

Pod Opolem są różne firmy,która to konkretnie jest?
Powraca
Posty: 5
Lokalizacja: Opole

Re: zakładanie hodowli

Postautor: Powraca » 01 lut 2018, 18:23

Też bym się chętnie dowiedział o panu z pod Opola. Mysle ze kolega miał na myśli miejscowosc ozimek .
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: zakładanie hodowli

Postautor: 0543 » 02 lut 2018, 13:34

Aspersa ma swoja temat na tym fotum
pesk87
Posty: 1
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: zakładanie hodowli

Postautor: pesk87 » 03 lut 2018, 20:07

Witam serdecznie

chciałbym założyć hodowlę ślimaków, potrzebuję porady od czego mam zacząć ????
Michal8112
Posty: 7
Lokalizacja: śląsk

Re: zakładanie hodowli

Postautor: Michal8112 » 27 lut 2018, 18:03

Witam wszystkich hodowców,mierze sie z tematem założenia hodowli slimaków od 2 miesiecy,chciałem do psh na szkolenie lecz troche "słabych" opinii o nich sie naczytałem.Warto z nimi? jak nie to kogo polecacie?
EKOSNAIL
Posty: 42
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE
Hoduję: Maxima

Re: zakładanie hodowli

Postautor: EKOSNAIL » 27 lut 2018, 21:29

Kup reproduktory od kogoś z forum, niech oni Ci zrobi szkolenie i będzie twoim wsparciem technicznym i szukaj zbytu na własną rekę (myśle, ze kłopotów wiekszych nie będziesz miał po sezonie - kwestia ceny)
No i zaoszczędzisz połowe kosztów w porównianiu do tego co miałbys zapłacic PSH
Pozdrawiam
R E K L A M A
Michal8112
Posty: 7
Lokalizacja: śląsk

Re: zakładanie hodowli

Postautor: Michal8112 » 28 lut 2018, 06:51

Ja mieszkam w niewielkiej wiosce między Katowicami a Częstochowa,są jacyś hodowcy w regionie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości