Zielony - pytania początkującego

Nowy 78
Posty: 2
Lokalizacja: Podkarpacie

Zielony - pytania początkującego

Postautor: Nowy 78 » 18 sie 2018, 16:52

Witam wszystkich
Jestem zainteresowany hodowla Mullera mieszkam na podkarpaciu mam ok 15ar dzialki i wolny czas
Czy ktos moglby mi udzielic kilka fachowych rad
Ile musze zainwestowac troche poczytalem na necie?
I czy ciagle sie to oplaca i czy sa jacys hodowcy w regionie
Z gory dziekuje
R E K L A M A
SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Zielony

Postautor: SlimOk » 19 sie 2018, 03:48

Serio? ile jeszcze bedzie takich podobnych tematow? Topic do kosza imo.
























P.S. jest dzial poznajmy sie, tam mozesz napisac skad jestes i ze chcesz nawiazac kontakt, poprzegladac forum, a nie ku*wa 1 post i odrazu nowy temat, jakich jest juz kilka bardzo podobnych.

Moze do cholery zamiast prosic o gotowca troche wysilku jezeli juz mamy pomoc i jakies zdjecia opisy budynkow pola, umiejetnosci, obycia z rzemioslem ect, ch mnie strzela.


P.S.2 Ty sie nas pytasz czy poczytales o tym troche na necie ? " Ile musze zainwestowac troche poczytalem na necie? "
A poza tym fajnie ze jestes zainteresowany, ale piszesz jakbys skladal aplikacje o prace, albo o przyjecie do spoldzielni, tutaj kazdy wnosi po trochu, jeden wiecej, drugi mniej i robi sie skarbnica wiedzy. Ton jakbysmy mieli ci cos za cos dac. Nikt chetnie ci nie pomoze jak sam nic nie wniesiesz, zreszta nawet jest to nie mozliwe. Jak mozna oszacowac koszty bez absolutnie podstawowych info, 15 a to za malo info.
Nowy 78
Posty: 2
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Zielony

Postautor: Nowy 78 » 19 sie 2018, 10:58

skad tyle agresji
Ciekaw jestem jak ty zaczynales
Jezeli poczules sie urazony to z gory przepraszam
Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: Zielony - pytania początkującego

Postautor: Andrew » 20 sie 2018, 09:59

Ogólnie zgadzam się z SlimOK, ale ostatnio jestem zmuszany do usuwania tylu postów, że nie będę tego usuwał.
Przeniosłem do innego działu.

Co do pytań: ja z moich doświadczeń wyciągnąłem wnioski, że się nie opłaca i chcącym wejść w ten biznes mówię, żeby poszukali sobie coś innego.

Pozdrawiam!
snails zone
Posty: 228
Lokalizacja: starachowice
Hoduję: Müller

Re: Zielony - pytania początkującego

Postautor: snails zone » 25 sie 2018, 00:09

slimok nie wytrząsaj się. jest to normalne że logujesz sie na forum i chcesz żeby ktoś sie konkretnie do Ciebie zwracał. Nowy 78 tak pokrótce są tacy co hodują rok i odpuszczają i są ci co hodują 10 lat i sobie radzą. jeśli chodzi o opłacalność to cena jest wyższa w tym roku niż w zeszłym. pytasz o fachowe rady i kase jaką musisz zainwestować, tego Ci nikt nie powie dopóki nie opiszesz swojej infrastruktury
SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Zielony - pytania początkującego

Postautor: SlimOk » 08 wrz 2018, 02:15

nowy 78, troche wysilku, jakies zdjecie i opis co masz, ale jestem prawie pewien ze juz nie odpiszesz bo to wymaga troche pracy.
R E K L A M A
SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Zielony - pytania początkującego

Postautor: SlimOk » 08 wrz 2018, 02:17

P.S. Admin forum o slimakach odradza hodowle slimakow, sprzecznosc ;) Andrew mysle ze wszystko jest do ogarniecia i wyhodowal bys smialo ladnego slimaka, tylko trzeba znac pare trikow, zeby nie robic 2x wiecej niz trzeba, a i zeby wszystko ladnie uroslo :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości