hodowla ekologiczna

0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: hodowla ekologiczna

Postautor: 0543 » 24 wrz 2016, 15:37

Sg teraz też piszę o 6-8 złoty za nie sortowan e
R E K L A M A
bzzyk
Posty: 124
Lokalizacja: wa

Re: hodowla ekologiczna

Postautor: bzzyk » 24 wrz 2016, 15:37

Dawid80 odpowiesz mi i tej przetwórnia PSH czy będziesz unikal tematu. Maja ja czy kłamia?

Tak dostałam jak będą eki ti.maja być juz wyższe ceny.
bzzyk
Posty: 124
Lokalizacja: wa

Re: hodowla ekologiczna

Postautor: bzzyk » 24 wrz 2016, 15:44

Mam zamiar tez sprzedawać w Polsce i wykupić usługę przetwarzania. We Francji sa olbrzymie koszty produkcji. RKS Łubnica tez tak robi dla francji. Ale już gotowe wyroby ekologiczne, chce zrobić tutaj w Polsce. Puszki po burgundzku mam kolegę który ma siec Eko sklepów.
Dawid80
Posty: 34
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: hodowla ekologiczna

Postautor: Dawid80 » 24 wrz 2016, 15:48

Jejku ale Cie boli że ktoś pisze a nie ma
A tak wogóle to ja miałem odpowiedzieć na temat przetwórni PSH? Nie wypowiadałem się w tamtym temacie ale odpowiem.
Oczywiście że nie mają bo korzystają prawdopodobnie z usług przetwórni rybnych.


Opisz proszę koszty produkcyjne eco
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2016, 13:59 przez Dawid80, łącznie zmieniany 1 raz.
bzzyk
Posty: 124
Lokalizacja: wa

Re: hodowla ekologiczna

Postautor: bzzyk » 24 wrz 2016, 15:53

To czemu pisza w news ze maja? W poniedziałek mam.miec odpowiedz konkretna od weterynarza powiatowego. Tak pytałam ciebie w innym.postach bo wydajesz się ze wszystko wiesz tak tez to ze SG otworzyli juz przetwornie tez. To to wiem bo byłam 2 lata temu.
bzzyk
Posty: 124
Lokalizacja: wa

Re: hodowla ekologiczna

Postautor: bzzyk » 24 wrz 2016, 15:57

Jesteś PSH znajomym ze wiesz ze przetwarzają w przetworni rybnej? A gdzie ubijają bo z tego co jak ja chciałam to żadna przetwornia rybna nie ma zezwoleń na uboj ślimaka. Można u nich tylko puszki zrobić. W jakiej to robią możesz podpowiedzieć?
bzzyk
Posty: 124
Lokalizacja: wa

Re: hodowla ekologiczna

Postautor: bzzyk » 24 wrz 2016, 16:02

Ostatnio zmieniony 24 wrz 2016, 17:05 przez bzzyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Dawid80
Posty: 34
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: hodowla ekologiczna

Postautor: Dawid80 » 24 wrz 2016, 16:11

Nie jestem ich znajomym, wręcz przeciwnie.
Na starym forum franko dawał wykaz ubojni które przetwarzają ślimaka był między innymi RKS ŁUBNICA i kilka innych w tym były jakieś przetwórnie rybne z tego co pamiętam.
Przetwórni ślimaka było na liście koło 8-9, SG tam nie było PSH również nie było.
Może przerabiali w Łubnicy, zasugerowałem się puszką PSH która jest ogólnie dostępna w marketach typu makro, piotr i paweł itd.
Na etykiecie jest nr. weterynaryjny przetwórni.
Skoro ta przetwórnia nie zajmuje się ubojem ślimaka to widocznie gdzieś indziej to przerabiali.
Wykaz ubojni mięczaków z pewnością jest gdzieś dostępnych na stronach internetowych Państwowej inspekcji weterynarii, a jak nie to taką informację można uzyskać udając się do najbliższego oddziału.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2016, 14:00 przez Dawid80, łącznie zmieniany 1 raz.
bzzyk
Posty: 124
Lokalizacja: wa

Re: hodowla ekologiczna

Postautor: bzzyk » 24 wrz 2016, 16:21

To dlaczego piszą ze maja przetwornie ubojnię wyjaśnij mi proszę. Ja zapytałam u weterynarza tez. Czekam na info. SG znam.juz pisałam byłam u nich 2 lata temu i mam odpowiedz od weterynarza ze maja. Tym.bardziej jak jest w sklepach to.musi być wszystko legalnie prawda. Na pewno się umowie i wszystko zobaczyć na własne oczy przed kupnem.
R E K L A M A
Dawid80
Posty: 34
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: hodowla ekologiczna

Postautor: Dawid80 » 24 wrz 2016, 16:33

Bo to jest prawdopodonnie lep na nowicjuszy:)
a co powiesz o tym?
http://www.helixfood.com/pl/index.php
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2016, 14:09 przez Dawid80, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości