Ile kosztuje wyprodukowani jednego kokona

0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Ile kosztuje wyprodukowani jednego kokona

Postautor: 0543 » 09 paź 2018, 18:20

Jak w temacie ile ? liczymy wszystkie koszty opruczu repro kto coś wie na ten temat?
R E K L A M A
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Ile kosztuje wyprodukowani jednego kokona

Postautor: 0543 » 09 paź 2018, 18:22

U mnie co sezon gorzej najlepiej było 38 grosz A w tym sezonie nie warto było samemu robić .
rambo7
Posty: 150
Lokalizacja: Kielce
Hoduję: Maxima

Re: Ile kosztuje wyprodukowani jednego kokona

Postautor: rambo7 » 09 paź 2018, 20:11

Repro tez nalezy liczyc w cenie tuczu oczywiscie jesli zostawiamy swoj. Swoje roboczogodziny tez liczyles przy zbiorze myciu suszeniu zagladaniu cala zime i podczas calej reprodukcji. Przygotowywaniu budynku czyszczeniu dezynfekcji. Na polu w kwietniu i maju kupe roboty a trzeba siedziec w reproduktorni oczywiscie mowie o hodowli duzej. W malej hodowli ludzie nie licza swojej pracy a to blad.
snails zone
Posty: 228
Lokalizacja: starachowice
Hoduję: Müller

Re: Ile kosztuje wyprodukowani jednego kokona

Postautor: snails zone » 10 paź 2018, 12:59

myślę że tak do kupy koszt produkcji 1 kokona byłby 2 razy wyższy. To fajnie wygląda jak liczysz po 1,5 kokona i bierzesz kasę kupką, ale odejmij to co napisał rambo i nie zostaje nawet połowa. Dolicz jeszcze to że to przez krótki okres produkujesz kokony, co innego gdyby był zbyt cały rok.
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Ile kosztuje wyprodukowani jednego kokona

Postautor: 0543 » 11 paź 2018, 18:42

Ja jeszcze jednego kokona nie sprzedałem w życiu . Pytam dla porównania ale chyba nikt nie liczy takich spraw ?albo nie chce się podzielić informacja......
R E K L A M A
rambo7
Posty: 150
Lokalizacja: Kielce
Hoduję: Maxima

Re: Ile kosztuje wyprodukowani jednego kokona

Postautor: rambo7 » 11 paź 2018, 20:03

Przy reprodukcji wiadomo ile jest roboty nie bardzo jest czas na tego typu zapiski jest wiele innych wazniejszych problemow w tym czasie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 13 gości