Słabe zniosy

SnailsHodowca
Posty: 228
Lokalizacja: Łodzkie
Hoduję: Müller

Re: Słabe zniosy

Postautor: SnailsHodowca » 05 maja 2017, 11:26

Rambo7 teraz po takim czasie to i mycie doniczek ani kozie mleko nie pomoże, niestety tak sie stalo, sensownym rozwiązaniem by było wyeliminowanie tych wszystkich błędów i zacząć na nowo. Skorupiak pisal ze ma jeszcze reproduktora ja w takim przypadku i możliwością bym zrobił reprodukcję jeszcze raz od nowa. Zaraz mnie zalejecie hejtem, ale nie mam na myśli aby z tych kokonow podejmował próbę tuczenia lecz zobaczył czy po eliminacji błędów faktycznie jest poprawa i reprodukcja ruszyła? O jedną reprodukcję bedzie mądrzejszy a tak to czekanie z niewiadomą do przyszłego sezonu.
R E K L A M A
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Słabe zniosy

Postautor: skorupiak » 05 maja 2017, 11:44

Mam z 50 kg ale czas leci!!!! miesiąća trzeba żeby zaczeły sie nieść,póżniej ze 2 tygodnie wykluwały no i po ptakach
W lipcu będe miał oseski chyba tylko na rosół
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Słabe zniosy

Postautor: skorupiak » 05 maja 2017, 11:47

A propo reprodukcji !! Dwie poprzednie dobrze mi szły!! W pierwszej z 30kg miałem prawie 3 tys kokonów.
Chyba w tym roku za dużo już wiem !! Jak mi powiedział Fabian za wiele wiedzy i techniki jest bardzo nie dobre i takie teraz są skutki
SnailsHodowca
Posty: 228
Lokalizacja: Łodzkie
Hoduję: Müller

Re: Słabe zniosy

Postautor: SnailsHodowca » 05 maja 2017, 12:42

I to co napisałem jak krew w piach... Skorupiak napisałem wyraźnie spróbować nową reprodukcję z wyeliminowaniem błędów i zobaczyć czy będą niosły, napisalem tez żeby tego nie tuczyc bo nie o to chodziło. A co zrobisz później jak wolisz albo jajecznicę albo małe na rosół...
SnailsHodowca
Posty: 228
Lokalizacja: Łodzkie
Hoduję: Müller

Re: Słabe zniosy

Postautor: SnailsHodowca » 05 maja 2017, 12:44

rambo7
Posty: 150
Lokalizacja: Kielce
Hoduję: Maxima

Re: Słabe zniosy

Postautor: rambo7 » 05 maja 2017, 22:23

SnailsHodowca o mycie doniczek chodzilo mi o to ze skorupiak mial zatruta wode teraz od paru dni ma nowego repro ktory niesie bardzo dobrze i w pierwszym dniu zlewal doniczki woda zatruta i slimaki dlatego proponowalem mi zeby dobrze wymyl stoly i doniczki aby pozbyc sie resztek odpadow nasiaknietych ta woda ale wyglada na to ze juz odczoly to slimaczki byc moze za jakis czas (pare dni )sytuacja sie poprawi jak ślimaczki dojda do siebie
SnailsHodowca
Posty: 228
Lokalizacja: Łodzkie
Hoduję: Müller

Re: Słabe zniosy

Postautor: SnailsHodowca » 05 maja 2017, 22:30

Już wszystko wiem jak cała sytuacja wygląda u skorupiaka.
rambo7
Posty: 150
Lokalizacja: Kielce
Hoduję: Maxima

Re: Słabe zniosy

Postautor: rambo7 » 05 maja 2017, 22:44

No wlasnie dlatego mysle ze to byc moze ta woda bo to jest nie mozliwe ze jest jak jest
snails zone
Posty: 228
Lokalizacja: starachowice
Hoduję: Müller

Re: Słabe zniosy

Postautor: snails zone » 05 maja 2017, 22:51

ale dojebałeś z tym linkiem hahahah. może powtórzymy reprodukcję :)
R E K L A M A
rambo7
Posty: 150
Lokalizacja: Kielce
Hoduję: Maxima

Re: Słabe zniosy

Postautor: rambo7 » 05 maja 2017, 23:12

Ktos zna odpowiedz?
Załączniki
20170505_214905.jpg
Panowie a tu Ciekawostka, znajdz różnice! ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości