Słabe zniosy

snails zone
Posty: 228
Lokalizacja: starachowice
Hoduję: Müller

Re: Słabe zniosy

Postautor: snails zone » 27 kwie 2017, 14:36

Biologicznie to raczej nie lekami, tylko tak jak kacper naturalnym wrogiem
R E K L A M A
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Słabe zniosy

Postautor: skorupiak » 27 kwie 2017, 14:39

Pojedyncze roztocza nie szkodzą,a nicienie zalezy jaki rodzaj> Potrzeba by było specjalne analize w labolatorium
rambo7
Posty: 150
Lokalizacja: Kielce
Hoduję: Maxima

Re: Słabe zniosy

Postautor: rambo7 » 27 kwie 2017, 22:12

Skorupiak wcale nie sprawdzam wilgotnosci co prawda mam higrometry porozstawiane na hali ale ustawienie temperatury na piecu plus zraszacze odpowiednio ustawione i samo trzyma mi wilgotnosc nie musze tego kontrolowac u kazdego mozna tak zrobic tylko kwestia przystosowania hali.
Ślimak
Posty: 76
Lokalizacja: Dolny śląskie
Hoduję: Maxima

Re: Słabe zniosy

Postautor: Ślimak » 27 kwie 2017, 23:45

Brawo Ty . Tylko za dużo czasu tracisz na odklejaniu ślimaków od doniczek pomyśl nad tym .
rambo7
Posty: 150
Lokalizacja: Kielce
Hoduję: Maxima

Re: Słabe zniosy

Postautor: rambo7 » 27 kwie 2017, 23:51

Ze to do mnie?
rambo7
Posty: 150
Lokalizacja: Kielce
Hoduję: Maxima

Re: Słabe zniosy

Postautor: rambo7 » 27 kwie 2017, 23:58

Słabe zniosy
Załączniki
20170427_150006-1.jpg
Okolo 3 takich skrzynek ze stolu
rambo7
Posty: 150
Lokalizacja: Kielce
Hoduję: Maxima

Re: Słabe zniosy

Postautor: rambo7 » 28 kwie 2017, 00:03

rambo7 pisze:Ze to do mnie? Nie wiem za kogo mnie masz ale nie, ja nie odklejam slimakow od doniczek nie tylko ty jestes taki bystry byc moze zdjecie jest slabej jakosci i nie widać
SnailsHodowca
Posty: 228
Lokalizacja: Łodzkie
Hoduję: Müller

Re: Słabe zniosy

Postautor: SnailsHodowca » 28 kwie 2017, 00:24

Z tego co ja zwróciłem uwage rambo ma takie rozwiązanie ktore właśnie ja chce zastosować w nowym sezonie jedne doniczki przykrecone na stałe do stołu paszowego a doniczki z ziemią wstawia w te co sa przykrecone... Rozwiązanie bardzo dobre bo nie wiemy co czy slimaki ktore sa na doniczkach nie wejda przy nowym uzupełnieniu ziemią składać jaja i ogólnie nie wprowadzamy zamieszania starając je z dobiczek...
Ślimak
Posty: 76
Lokalizacja: Dolny śląskie
Hoduję: Maxima

Re: Słabe zniosy

Postautor: Ślimak » 28 kwie 2017, 08:26

rambo7 pisze:
rambo7 pisze:Ze to do mnie? Nie wiem za kogo mnie masz ale nie, ja nie odklejam slimakow od doniczek nie tylko ty jestes taki bystry byc moze zdjecie jest slabej jakosci i nie widać


Już widzę doniczka w doniczce w miarę dobre rozwiązanie. Moje niedopatrzenie
R E K L A M A
snails zone
Posty: 228
Lokalizacja: starachowice
Hoduję: Müller

Re: Słabe zniosy

Postautor: snails zone » 28 kwie 2017, 11:08

snails hodowca szkoda roboty z tym przykręcaniem normalnie postaw doniczka w doniczkę jest ok. A poza tym lepiej umyjesz stół bo możesz przesunąć. Jeśli chodzi o obawę że ślimaczki mogą przewrócić doniczkę to spokojnie doniczka się nie przewracała im większa tym lepiej się trzyma, byle nie za duża bo ziemi dużo idzie. kolejna sprawa to przechowywanie paneli po zakończeniu reprodukcji mniej miejsca zajmują

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości