Zbiór reproduktorów 2017

Ślimak
Posty: 76
Lokalizacja: Dolny śląskie
Hoduję: Maxima

Re: Zbiór reproduktorów 2017

Postautor: Ślimak » 04 sie 2017, 07:25

Moje ślimaki jakby rosły w oczach z dnia na dzień na tej paszy z Aspersy :geek:
R E K L A M A
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Zbiór reproduktorów 2017

Postautor: skorupiak » 04 sie 2017, 11:31

Jak pytałem o możliwość zajrzenia na Twoją hodowle to nie było takiej możliwości obejrzenia tych cudownie wyrośniętych :lol:
reefer
Posty: 150
Lokalizacja: polska
Hoduję: Müller

Re: Zbiór reproduktorów 2017

Postautor: reefer » 04 sie 2017, 11:51

Ślimak , Twoje wpisy , to ordynarna kryptoreklama . Pasza reklamowana przez Ciebie nie jest ani lepsza , ani gorsza niż inne .Ja używam innej i - jak juz pisałem - moje ślimaki nie są mniejsze niż Twoje .Warunki atmosferyczne w tym roku są wyjątkowe dla ślimaków ( ciepło i wilgotno) .I to jest cała tajemnica .Więc nie mąć w głowach nie doświadczonych hodowców , że jest jakaś cudowna pasza .Takiej nie ma , wszystkie są podobne .
Ślimak
Posty: 76
Lokalizacja: Dolny śląskie
Hoduję: Maxima

Re: Zbiór reproduktorów 2017

Postautor: Ślimak » 04 sie 2017, 12:54

Ciepło to może jest od 2 tygodni . Ten sezon Nas nie rozpieszcza. Nigdy się nie zgodzę że wszystkie pasze są takie same :lol:

Ja mam swoje know-how i nie mam zamiaru Tobie Skorupiaku nic pokazywać zacznij myśleć lub zmień branże . Opłaca się mieć sklep monopolowy.
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Zbiór reproduktorów 2017

Postautor: skorupiak » 04 sie 2017, 12:59

Z Twoich wypowiedzi od początku widać że Twój monopol pewne obszary mózgu Ci wysuszył :lol:
reefer
Posty: 150
Lokalizacja: polska
Hoduję: Müller

Re: Zbiór reproduktorów 2017

Postautor: reefer » 04 sie 2017, 13:04

Z tym: "zacznij myśleć " niestety, trzeba się zgodzić !
R E K L A M A
Mr.Tomq
Posty: 56
Lokalizacja: ok.Częstochowa
Hoduję: Müller

Re: Zbiór reproduktorów 2017

Postautor: Mr.Tomq » 14 sie 2017, 23:45

12 sierpnia zebrałem reproduktory ( 110 kg mokry ) 8000 szt. Ile z tego można wyciągnąć kokonów ?? zakładając takie średnie znoszenie jajeczek i śmiertelność repro.
Załączniki
DSC_0116.JPG

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość