Zbiorniki na wode i pompy

skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Zbiorniki na wode i pompy

Postautor: skorupiak » 05 lip 2018, 16:19

Skoro nikt ci nie odpowiada to wiadomo że nie wie,a odpowiedż na moje to pare słow a ty na ten temat kilka zdań bez sensownych piszesz
R E K L A M A
SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Zbiorniki na wode i pompy

Postautor: SlimOk » 05 lip 2018, 22:48

To wez swoje pare slow wypowiedz w innym temacie... Nie napisales nic o swoim systemie, tylko oczekujesz odpowiedzi na pytanie ktore nie jest zwiazne z tematem... Zreszta to pytanie bylo juz omawiane, jak chcesz rozszerzyc dyskusje to jest temat "Nawodnienie parku"

Napewno ktos ma zbiornik ktory byl uzywany, tylko albo nie maja ludzie czasu, checi, albo poprostu jeszcze odpowiednia osoba nie zajrzala na forum.

Zacytuj moja wypowiedz ktora uwazasz za bezsensowna i uzasadnij wg ciebie co jest w niej bezsensownego, dopiero wtedy rzucaj takie teksty.

P.s Ogolnie zauwazylem ze konfilktowy jestes i nie potrafisz odpuscic nawet jak nie masz racji ani argumentow.

Chcialem/chce zrobic z tego tematu tutorial dla ludzi ktorzy nie wiedza, jak ty wiesz to dla ciebie wydaje sie cos bezsensu...
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Zbiorniki na wode i pompy

Postautor: 0543 » 06 lip 2018, 16:11

Ja mam pole podzielone na sekcje i leje wodę prosto ze studni. Ale mam zbiornik ciśnieniowy. A co do ilości wody na metr to książkowo 10 litrów . U mnie raczej 5 - 6 litrów
SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Zbiorniki na wode i pompy

Postautor: SlimOk » 02 sie 2018, 22:08

Powiedzcie mi ile metrow pola zraszacie naraz ? Jak ktos ma np 3000 metrow to taka pompa jak moja nie zrosi wszystkiego naraz tylko musi podzielic, wiem ze to tez zalezy od typu zraszaczy. Powiedzcie jak to u was jest?
SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Zbiorniki na wode i pompy

Postautor: SlimOk » 23 maja 2019, 23:36

Rok minol a odpowiedz brak.

Mam inna wazna kwestie, najlepsze byly by zdjecia, panowie jak macie podlaczone zbiorniki 1000 l ze soba? Musze to zrobic jak najszybciej i mysle nad najlepszym rozwiazaniem.
Mr.Tomq
Posty: 56
Lokalizacja: ok.Częstochowa
Hoduję: Müller

Re: Zbiorniki na wode i pompy

Postautor: Mr.Tomq » 25 maja 2019, 21:56

Te zbiorniki to mauzery ???
SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Zbiorniki na wode i pompy

Postautor: SlimOk » 26 maja 2019, 22:07

Tak, nic wymslnego
Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: Zbiorniki na wode i pompy

Postautor: Andrew » 26 maja 2019, 23:20

Ja ostatnio kupiłem taka przejściówkę, żeby podłączyć taki zbiornik do pompy: https://allegro.pl/oferta/redukcja-zbio ... witemShare

Możesz zastosować to w każdym zbiorniku i zwykłymi rurami 1" je połączyć ze sobą (na przykład rurami PE do wody). Otwierasz zawory w każdym i masz je połączone.
SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Zbiorniki na wode i pompy

Postautor: SlimOk » 31 maja 2019, 02:45

Tylko ktora lepsza z gwitem wewnetrzym jak mi przeslales ,czy z zewnetrzym?

Ktora taniej wyjdzie? I czy przy pompe 12500 l/h 1 cal rurka wystarczy miedzy zbiornikami? Nie wiem jaki jest maksymalny przeplyw wody przez taka srednice.
R E K L A M A
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 166
Lokalizacja: ___

Re: Zbiorniki na wode i pompy

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 31 maja 2019, 08:19

to czy gwint wew czy zew to zalezy jaki gwint masz u siebie w mauzerze i na tej podstawie kupujesz taki ktory pasuje do twoich potrzeb a nie patrzysz na cene. kupisz gwint zew a okaze sie ze u siebie na wyjsciu masz zewnetrzny i jak niby chcesz to polaczyc ? Zobacz wyjscie i dopasuj na podstawie tego co masz a nie ceny.
Z tego co sie orientuje to max przeplyw przez rure PE 1"to 8tys l/h

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości