Późne zbiory

skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Późne zbiory

Postautor: skorupiak » 05 wrz 2016, 12:09

Podziwiam odwage żeby na początek na 10ton sie odważyć,ciekaw jestem z kim kontrakt podpisałaś?
R E K L A M A
kacper
Posty: 39
Lokalizacja: Szymonków

Re: Późne zbiory

Postautor: kacper » 07 wrz 2016, 17:05

Prawdopodobnie problemem jest brak odpowiedniej liczby miejsc do karmienia ślimaków (palet). W przypadku parku o powierzchni 5 000 m2, powinnaś mieć minimum 2 500 palet o powierzchni 1 m2 każda (paleta 2 m x 0,5 m). A przypuszczam, że tego warunku Twój park nie spełnia.

Pozdrawiam
Kacper
borys
Posty: 145
Lokalizacja: wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Późne zbiory

Postautor: borys » 24 sty 2017, 08:47

mam pytanie do SnailsStory:
czy Twoje ślimaki miały biały nalot na muszli oraz - czy w tym sezonie hodujesz czy odpadłaś po 1 sezonie?
SnailsStory
Posty: 28
Lokalizacja: małopolskie
Hoduję: Müller

Re: Późne zbiory

Postautor: SnailsStory » 28 sty 2017, 23:10

Borys: nie, ani jeden nie miał nalotu. Bynajmniej, szkolę się coraz więcej i za niedługo zaczynamy nowy sezon ;)

A Ty ? Szykujesz się na nowy sezon? :)
borys
Posty: 145
Lokalizacja: wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Późne zbiory

Postautor: borys » 29 sty 2017, 12:34

Tak, to będzie już mój 5-ty sezon. W ub. roku uzyskałam ponad 2 t suchego ślimaka. Był ładny, wywinięty, niedorostków praktycznie nie było. Ale też rok był sprzyjający.
Powiedz jak u Ciebie zamknął się ten 1 sezon, bo plany miałaś ambitne.
Tamara
Posty: 35
Lokalizacja: konin
Hoduję: Maxima

Re: Późne zbiory

Postautor: Tamara » 29 sty 2017, 20:18

Tamara do Borys - na jakiej powierzchni prowadziłaś swoją produkcję i ile paśników ja mam paśniki 1x0,5 ?
R E K L A M A
SnailsStory
Posty: 28
Lokalizacja: małopolskie
Hoduję: Müller

Re: Późne zbiory

Postautor: SnailsStory » 29 sty 2017, 20:29

Borys: A no nie tak źle jak na to co się okazało później, generalnie wyszło mi 6 ton suchego ślimaka.
Na szczęście jestem już mądrzejsza o jeden sezon, więc w tym roku nie popełnię "błędów początkującego"
W tym roku robimy reprodukcje na 13 ton, ale mam nadzieję na 10 ton

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości