koniec sezonu 2016

skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: koniec sezonu 2016

Postautor: skorupiak » 28 lis 2016, 11:14

Robiłeś za pewne wielkie błędy
R E K L A M A
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: koniec sezonu 2016

Postautor: skorupiak » 28 lis 2016, 11:19

Może byś opisał całą historie swojej hodowli,co i jak robiłem,kiedy,czym karmiłeś
Franek
Posty: 70
Lokalizacja: Łódzkie

Re: koniec sezonu 2016

Postautor: Franek » 28 lis 2016, 12:08

skorupiak pisze:Robiłeś za pewne wielkie błędy

Największy błąd to rozpoczęcie hodowli
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: koniec sezonu 2016

Postautor: 0543 » 29 lis 2016, 13:38

[quote="Andrew"]Słaby wynik 2 sezon z rzędu - ze 100m2 50kg reproduktora + 70kg mokrego ślimaka, w większości niedorostki. Kończę z tym biznesem, bo za dużo mnie kosztował, a widoków na jakiś przyszły zarobek nie ma.

A co z forum ?
Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: koniec sezonu 2016

Postautor: Andrew » 29 lis 2016, 14:59

0543 pisze:A co z forum ?

O forum się nie martwcie. :D
Póki co będzie funkcjonowało. O ile będzie zainteresowanie to będę ja utrzymywał i pielęgnował.

skorupiak pisze:Może byś opisał całą historie swojej hodowli,co i jak robiłem,kiedy,czym karmiłeś

Moją historię hodowli może kiedyś opiszę, ale akurat mam trochę zajęcia i nie mam czasu.
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: koniec sezonu 2016

Postautor: skorupiak » 29 lis 2016, 15:08

Wiadomo że płacisz za strone,możemy zrobić zrzutke,przestałeś hodować to by sie coś należało,chyba wszyscy są podobnego zdania
grabarz
Posty: 150
Lokalizacja: Podkarpacie
Hoduję: Müller

Re: koniec sezonu 2016

Postautor: grabarz » 29 lis 2016, 17:15

skorupiak pisze:Wiadomo że płacisz za strone,możemy zrobić zrzutke,przestałeś hodować to by sie coś należało,chyba wszyscy są podobnego zdania


jak najbardziej. :D
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: koniec sezonu 2016

Postautor: skorupiak » 29 lis 2016, 18:45

Ile to rocznie może kosztować??
Andrew
Site Admin
Posty: 190
Lokalizacja: ...
Hoduję: Müller

Re: koniec sezonu 2016

Postautor: Andrew » 29 lis 2016, 21:09

Roczny koszt to ok 200 zł.
Liczę, że utrzymam forum z reklam. Ruchu nie mamy dużego, ale ok 10zł miesięcznie mi nalicza (wypłacają kasę dopiero od 300 zł).
Zrzutki jak na razie nie trzeba, ale bardzo doceniam propozycję. Wystarczy, że od czasu do czasu ktoś kliknie w reklamę i będzie OK.
R E K L A M A
rambo7
Posty: 150
Lokalizacja: Kielce
Hoduję: Maxima

Re: koniec sezonu 2016

Postautor: rambo7 » 01 gru 2016, 17:53

Witam jestem po 1 sezonie hodowli planowane 10t maximy po zbiorach we wrzesniu mialem 5.5 tony wysuszonego nie mytego slimaka z trupami ktorego sprzedalem bez problemu za 6 zl firmie neutralnej kolejne zbiory mialem w pazdzierniku te planowalem sprzedac firmie z ktora mialem podpisany kontrakt oczywiscie firma proponowala 3 zl/ kg jako za 2 klase dodam ze slimak byl bardzo ladny wazyl od 16 do 20g myty idealnie wysuszony trzymalem go specialnie dla tej firmy lecz sie zawiodlem sprzedalem znow innej firmie 2 tony po 5 zl/kg zostalo mi jeszcze 2 tony slimaka duzego powyzej 14g lecz nie wywinietego wykonalem kawal dobrej roboty bo w sumie wychodowalem 9 t slimaka przy zalozeniu 10 t mysle ze jest to wynik co najmniej niezły odrobine zniesmaczony jestem tym ze rok temu nie mialem zielonego pojecia o tym biznesie i obiecanki 10 12 zl kg jak sie teraz okazuje to wielka sciema a cena 5 6 zl na tyle roboty i wkladu finansowego w to to robota glupiego w przyszlym roku atakuje 10 t millera i ewentualnie troche maximy lecz bez paszy na samej roslinie co o tym myślicie. Proszę o opisanie swoich doswiadczen z tego roku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości