probiotyki na rozwoj narzadow

MaximaPro
Posty: 2
Lokalizacja: pl
Hoduję: Maxima

probiotyki na rozwoj narzadow

Postautor: MaximaPro » 01 sie 2016, 22:41

Witam Szanownych Forumowiczow,
Chcialbym zapytac czy podajecie swoim przyszlym reproduktorom probiotyki na rozwoj gonad?
Jesli tak to czy moglibyscie podzielic sie wiedza skad mozna zamowic dobre i sprawdzone srodki?
R E K L A M A
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: probiotyki na rozwoj narzadow

Postautor: 0543 » 01 sie 2016, 22:57

Naciagacz maxima pro
MaximaPro
Posty: 2
Lokalizacja: pl
Hoduję: Maxima

Re: probiotyki na rozwoj narzadow

Postautor: MaximaPro » 01 sie 2016, 23:13

Nie rozumiem, Czemu naciagacz??
Zastanawiam sie czy podawac swoim reproduktorom dodatkowe probiotyki??czy moze jest to zbedne i malo wplywa na zwiekszenie wydajnosci reprodukcji w przyszlym roku?
Ladnie sie zapowiada..jestem tu pierwszy raz i mialem nadzieje ze ktos podzieli sie swoja wiedza i doswiadczeniami...a pierwsza odp jaka dostalem to to ze jestem naciagaczem?? Skad to wydedukowales??...moze przez nick??
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: probiotyki na rozwoj narzadow

Postautor: 0543 » 02 sie 2016, 15:47

Ja tam probiotykow nie używałem wiem że na stronie skalmoskiego można było kupić ale było drogo bo to samo na allegro tylko że nie pisało że dla slimakow było dużo taniej .
dawidekkkk
Posty: 60
Lokalizacja: łódz
Hoduję: Müller

Re: probiotyki na rozwoj narzadow

Postautor: dawidekkkk » 22 wrz 2016, 23:11

Probiotyki daje trzy razy od momentu wyrzucenia ślimaków do parku,czerwiec,lipiec,sierpień. Probioty do kupienia allegro,olx, Pro-biotyk m-15 w pojemnikach od 1l -5l do 10l. Przy napoczeciu warto go złużyć w ciągu 5 dni. Ja stosuje go pod palety bezposrednio na ślimaki recznym opryskiwaczem. Nie którzy stosuja metode mieszania srodka z woda bezposrednio przy zraszaniu ślimaków podczas karmienia.
dawidekkkk
Posty: 60
Lokalizacja: łódz
Hoduję: Müller

Re: probiotyki na rozwoj narzadow

Postautor: dawidekkkk » 22 wrz 2016, 23:13

...acha raz stosuje przy reprodukcji wlewajac go do pojemników które utrzymuja wilgotnośc w pomieszczeniu.
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: probiotyki na rozwoj narzadow

Postautor: skorupiak » 28 lut 2017, 18:59

Kiedyś czytałem wypowiedż naukowca z instytutu w Olsztynie !! Nie stwierdzono zauważalnego działania probiotyków na rozwój hodowalnych ślimaków
A jeszcze jedno!! Nie prowadzący już hodowli doświadczony hodowca z pod Siedlec stwierdził że probiotyki przy reprodukcji osłabiały ich zdolności rozrodcze
R E K L A M A
reefer
Posty: 150
Lokalizacja: polska
Hoduję: Müller

Re: probiotyki na rozwoj narzadow

Postautor: reefer » 28 lut 2017, 20:00

Jedyny , który może autorytatywnie wypowiedzieć się na ten temat jest P. Kacper. Proszę o zajęcie stanowiska Panie Kacper.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości