Farma jak duza?

0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Farma jak duza?

Postautor: 0543 » 12 sie 2016, 19:42

I mnie szafka na środki była najważniejsze zamknięta na klucz i tabliczki wstęp wzbroniony bo to takie ogólne wymagania . Pani weterynarz nie miała pojęcia co i jak to nie było problemu
R E K L A M A
bzzyk
Posty: 124
Lokalizacja: wa

Re: Farma jak duza?

Postautor: bzzyk » 22 wrz 2016, 20:35

Czy farma z 2 -3 hektarami, przymierzam się do kupna jest wystarczająca? Hala z 400 m2
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Farma jak duza?

Postautor: 0543 » 23 wrz 2016, 16:12

Myślę ze na ilość jest pieniądz znam ludzi co mają po hektarze ogrodzone ale na forum ich nie znajdziesz a jak ustalisz adres do nic nie pomogą przy tak wielkiej inwestycji to technolog był by potrzebny
bzzyk
Posty: 124
Lokalizacja: wa

Re: Farma jak duza?

Postautor: bzzyk » 23 wrz 2016, 16:48

Dziękuję
Dawid80
Posty: 34
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Farma jak duza?

Postautor: Dawid80 » 24 wrz 2016, 13:54

0543 pisze:Myślę ze na ilość jest pieniądz znam ludzi co mają po hektarze ogrodzone ale na forum ich nie znajdziesz a jak ustalisz adres do nic nie pomogą przy tak wielkiej inwestycji to technolog był by potrzebny

W jakim województwie są takie farmy? sprzedają to polski czy za granice? Może dasz jakieś namiary, kto wie może coś się podzielą wiedzą, nie chodzi o technologie tylko o sytuacje na rynku, jak oni widzą ten biznes.
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Farma jak duza?

Postautor: 0543 » 24 wrz 2016, 14:46

Kolego znam paru ludzi co sami ślimaki za granicę eksportuja jednych z internetu a innych po imieniu i są zadowoleni mokry dwór np
SnailsHodowca
Posty: 228
Lokalizacja: Łodzkie
Hoduję: Müller

Re: Farma jak duza?

Postautor: SnailsHodowca » 12 lis 2016, 00:48

Jedyny wymóg jaki mogą od nas żądać od powiatowego to czapeczka na głowę, maseczka i fartuch ;) Powiatowi nie mają żadnych wytycznych i zielonego pojęcia co mają kontrolować. Wszystko co od was wymagają to są tylko i wyłącznie ich wymysły a tak naprawdę nie musisz sie do nich stosować... zadaj im kilka pytan przy kontroli to nabiorą wody w usta... Ja tak załatwiłem swojego i zapytałem jak moze przyjść na kontrole skoro sam nie ma pojecia co kontrolować ani nie jest w stanie odpowiedziec na zadane pytania. Dokumenty wystawił
ar1el
Posty: 1
Lokalizacja: Radymno

Re: Farma jak duza?

Postautor: ar1el » 26 sty 2018, 13:37

Witam Państwa
Pozwolę sobie wznowić temat i poprosić Was o pomoc i opinie w temacie opłacalności hodowli: min. mając do dyspozycji 20 arów działki, trochę oszczędności, studnię z "bieżącą wodą";), dwa 20 metrowe pomieszczenia w piwnicy do zagospodarowania, 1 osobę do pomocy i sporo wolnego czasu. Martwi mnie głównie powierzchnia działki.
Pozdrawiam
R E K L A M A
Bartusio
Posty: 165
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Farma jak duza?

Postautor: Bartusio » 29 sty 2018, 12:51

Masz 2 tys mkw ziemi to masz co orać,pomieszczenia troche za małe i jeden człowiek padnie zanim to obrobi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości