sprzedam reproduktora helix aspersa muller

luzak sluzak
Posty: 33
Lokalizacja: ostrowiec sw

sprzedam reproduktora helix aspersa muller

Postautor: luzak sluzak » 04 lis 2018, 11:57

Witam sprzedam reproduktora helix aspersa muller, z checia odpowiem na czeste pytanie czym rozni sie reproduktor od zwyklego slimaka, zainteresowanych prosze o wyslanie wiadomosci wraz z numerem tel . Zapraszam tez do mnie na farme gdzie z checia pokaze w jaki sposob hodujemy nasze reproduktory. Cena za kilogram to 25zl mozliwosc dowozu za dodatkowa oplata.
R E K L A M A
reefer
Posty: 150
Lokalizacja: polska
Hoduję: Müller

Re: sprzedam reproduktora helix aspersa muller

Postautor: reefer » 05 lis 2018, 22:36

luzak - hoduję już parę lat i nie potrafię odróżnić reproduktora od - jak piszesz - zwykłego ślimaka . Proszę oświeć mnie . A już specjalna hodowla reproduktorów to coś nowego . Chciałbym to zobaczyć . Człowiek ciągle się uczy. Pozdrawiam .
luzak sluzak
Posty: 33
Lokalizacja: ostrowiec sw

Re: sprzedam reproduktora helix aspersa muller

Postautor: luzak sluzak » 07 lis 2018, 10:24

jasne nie ma sprawy podaj mi numer na priv to z checia zadzwonie i wyjasnie , ja tez nie widzialam roznicy ale wpadlam na pomysl ktory sie sprawdzil z checia podziele sie wiedza.
borys
Posty: 145
Lokalizacja: wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: sprzedam reproduktora helix aspersa muller

Postautor: borys » 07 lis 2018, 14:37

Skoro chętnie podzielisz się wiedzą to zdradź nam tą technologię na forum. Myślę że wszyscy chętnie poczytają.
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: sprzedam reproduktora helix aspersa muller

Postautor: skorupiak » 07 lis 2018, 18:56

luzak sluzak pisze:jasne nie ma sprawy podaj mi numer na priv to z checia zadzwonie i wyjasnie , ja tez nie widzialam roznicy ale wpadlam na pomysl ktory sie sprawdzil z checia podziele sie wiedza.


Rozmawiałem z Kolezanką telefonicznie i przyznam że metoda na pewno dająca lepsze wyniki niż tradycyjna
Pokaż Rogi
Posty: 33
Lokalizacja: Otwock
Hoduję: Müller

Re: sprzedam reproduktora helix aspersa muller

Postautor: Pokaż Rogi » 08 lis 2018, 08:45

Ja również rozmawiałem i uważam pomysł za logiczny i sensowny.
Należy jeszcze eksperyment doprowadzić do końca, czyli tak pozyskane reproduktory wypuścić na wiosnę na stoły i zobaczyć jak będą się niosły.

Jeżeli ktoś chce się jeszcze dowiedzieć polecam telefon z Luzak Śluzak, koleżanka bardzo miła i elokwentna :)
Na pewno warto być z nią w kontakcie.
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: sprzedam reproduktora helix aspersa muller

Postautor: skorupiak » 08 lis 2018, 13:52

Jeszcze dodam że z Koleżanką jest trudny kontakt na forum ponieważ w jej miejscowości internet jest do dupy i żeby mogła coś tu czytać i pisać to musi pojechać kawał drogi żeby złapać sygnał
R E K L A M A
Grajek956
Posty: 45
Lokalizacja: Września
Hoduję: Müller

Re: sprzedam reproduktora helix aspersa muller

Postautor: Grajek956 » 18 lis 2018, 07:13

Polecam kontakt z Koleżanką, sensowna i pomocna rozmowa, a w dodatku bardzo miła i pozytywna !

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości