Skup - Koźmin Wielkopolski

borys
Posty: 145
Lokalizacja: wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: borys » 20 paź 2018, 21:56

Zgadzam się z Tommi i Dawidekkkk. Jak dotychczas - spoko goście. Rzetelni, logiczni, otwarci na hodowców. Pamiętać należy, że hodowcy dostarczając ślimaki też powinni być rzetelni. Wyjdźmy już z tej roli wiecznie krzywdzonych i oszukiwanych (jak bywało) i zacznijmy po prostu normalnie funkcjonować w tym biznesie.A wydaje mi się jak dotąd przynajmniej, że Koźmin to wreszcie taka po prostu wreszcie normalność.
R E K L A M A
EKOSNAIL
Posty: 42
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE
Hoduję: Maxima

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: EKOSNAIL » 20 paź 2018, 22:59

ja mam tylko jedno prosbe borys do ciebie ale nie tylko do ciebie, to tyczy sie rowniez innych - nie oceniaj wszystkich jedna miara. To, ze ktos mial problem i byc moze zostal jak to ladnie nazwales pokrzywdzony i oszukany nie znaczy, ze nie byl rzetelny i prawdziwy w swoim opisie. poza tym jestem pewny, ze to forum nie jest o slodko pierdzacych hodowcach ktorzy przyszli tu by smarowac wazelina simeringi skupujacych tylko wlasnie poddac ocenie - merytorycznej ocenie to co na miejscu zastali. Jezeli Kozmin skupowal od ciebie slimaki i jestes zadowolony - spoko, szanuje to. Ale jesli jest kilka osob ktorzy w swym mniemaniu mysla, ze zostali oszukani to nie oceniajcie ich pochopnie opisem : "jak bywalo i zacznijmy normalnie funkcjonowac" bo jedni szanuja siebie i swoja prace a drudzy lubia zapierdalac za pol darmo i dla jednych jest to normalnosc a drudzy nie lubia byc po prostu dymani - moze masz inne koneksje / lepsze i dlatego wlasnie jestes zadowolony ze skupu ktory zastales a inni nie sa zadowoleni i maja prawo do tego aby to opisac. Moze wypowiedzialem sie zbyt ostro ale nie zamierzalem tu nikogo urazic tylko denerwuje sie gdy ktos kto sie nie zgadza z reszta jest poddawany ocenie typu : nie wciskaj kitu bo jest ok -dla mnie OK nie bylo i mysle ze jest tutaj duzo wiecej osob ktore sie ze mna zgodza.
Gwiazdek
Posty: 64
Lokalizacja: Tajemnica
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: Gwiazdek » 21 paź 2018, 13:01

Zgadzam się z Tommi i Dawidekkkk i Borysem. Jak dotychczas - spoko goście. W zeszłym roku dobrze sie z nimi handlowało
w całej polsce nazbierali sobie wiele plusów
borys
Posty: 145
Lokalizacja: wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: borys » 21 paź 2018, 19:45

Do Ekosnail - z tego co piszesz to Ty jesteś tym który szanuje swoją pracę, a ja - cytując Ciebie -" lubię zapierdalać za darmo..." itd.
Zastanów się może co piszesz.
SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: SlimOk » 21 paź 2018, 21:11

Dawidek napisales ze nie licza za segregacje tylko swoje skrzynki? Nie rozumiem.
SlimOk
Posty: 219
Lokalizacja: Wlkp
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: SlimOk » 21 paź 2018, 21:13

Mysle ze Norbert najlepszy, w tym roku nie widzialem go tak jak w tamtym i moze dlatego jest gorzej ?
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: Jackob29 » 04 wrz 2019, 23:14

Sprzedawał już im ktoś w tym roku? Jak doświadczenia? Płacą?
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: Jackob29 » 11 wrz 2019, 15:17

Ktokolwiek?
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: 0543 » 11 wrz 2019, 16:44

Przecież jeszcze nie kupują w tym roku
R E K L A M A
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Skup - Koźmin Wielkopolski

Postautor: Jackob29 » 11 wrz 2019, 19:51

Mi powiedzieli ze skupują, a nawet ze płacą 10 zł za maxime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości