Cena skupu

Początkujący
Posty: 51
Lokalizacja: Konin
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Początkujący » 23 sie 2020, 10:28

smuller pisze:Jest pierwsze ogłoszenie i cena na olx Muller 10zł. Co o tym myślicie??

Mam propozycję, zamiast skrzynek kupujcie słoiki i pakujemy wszystko w weka :-)
R E K L A M A
Bysiek
Posty: 53
Lokalizacja: świętokrzyskie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Bysiek » 23 sie 2020, 10:41

Niech sie w skorupe pocałuje z taką ceną.Żydowski handlarz, za kokony 2.5 zł . W tej chwili nikt z zachodu,czy to hiszpan czy włoch nie zaporoponuje żadnej ceny ani umowy skupu.Na to jeszcze za wcześnie. Oni mają jeszcze swoje ślimaki.
Cena wyssana z palca oczywiście przy okazji koronawirusa.
Początkujący
Posty: 51
Lokalizacja: Konin
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Początkujący » 23 sie 2020, 10:57

Bysiek pisze:Niech sie w skorupe pocałuje z taką ceną.Żydowski handlarz, za kokony 2.5 zł . W tej chwili nikt z zachodu,czy to hiszpan czy włoch nie zaporoponuje żadnej ceny ani umowy skupu.Na to jeszcze za wcześnie. Oni mają jeszcze swoje ślimaki.
Cena wyssana z palca oczywiście przy okazji koronawirusa.

Popieram
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: skorupiak » 23 sie 2020, 12:32

Ostatnio Jacek z Dobroszyc sugerował cene raczej zbliżoną do zeszłego sezonu, na pewno wiecej niż 10 zł
Mr.Tomq
Posty: 56
Lokalizacja: ok.Częstochowa
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Mr.Tomq » 24 sie 2020, 00:58

Czuję w tym sezonie twardy reset hodowców, jak będzie taka cena .
Dziwne jest to że żywność ma tendencje do wzrostu ,a tu spadek ceny.
Cena spada jak jest urodzaj i towaru jest w brut , a ślimaków z tego co wiem to zawsze brakuje i pośrednicy skupują każdą ilość.
Trzeba będzie pomyśleć o własnej wysyłce za granice ,bo ktoś tu robi z ludzi idiotów.
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Jackob29 » 24 sie 2020, 08:08

Jacek to też jest dobry przekręt... W zeszłym roku mi obiecywał obiecywał a później kontakt się urwał
dawideo1994
Posty: 123
Lokalizacja: Dąbrowa
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: dawideo1994 » 24 sie 2020, 12:29

A wgl co myślicie o skupie w Kobylance albo w warce czy dobryszycach? Jakieś doświadczenia macie z tymi skupami?
Bysiek
Posty: 53
Lokalizacja: świętokrzyskie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Bysiek » 24 sie 2020, 14:00

Za 10 zł do Warki nikt nie pojedzie, ja na pewno nie zamierzam.
mxb56
Posty: 77
Lokalizacja: łódzkie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: mxb56 » 24 sie 2020, 14:08

Powiem wam jak to jest ze skupem ślimaków bo widzę, że każdy myśli że dostanie nie wiadomo ile. Siedzę w tym już kilka lat i pamietam ceny skupu po 8 zł i to trzeba było się cieszyć.,że w ogóle zapłacili bo byli tacy co nie płacili. Wtedy sądy itp. Ceny się wahają i nie ma co gdybać nikt nie obiecywał stałej ceny i nikt wam tego nie powie.
Zaraz mnie tu pewnie kilka osób skrytykuje, ale trudno takie są realia. W tym biznesie trzeba mieć twarde nerwy bo zawsze może pójść coś nie tak. Pozdrawiam.
R E K L A M A
Bysiek
Posty: 53
Lokalizacja: świętokrzyskie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Bysiek » 24 sie 2020, 14:14

Niby masz racje. Ale jak wspomniał Mr.Tomq ceny żywności rosną a tu odwrotnie. Nie trzeba być politykiem żeby domyśleć sie czemu tak jest

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości