Cena skupu

skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: skorupiak » 11 wrz 2020, 17:15

Dymanie klienta, zostawi ślimaki,oni przesortują i stwierdzą że ubytki,połamane,niedorostki itp i gówno mu zostanie.
R E K L A M A
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Jackob29 » 11 wrz 2020, 19:18

Niech się podzieli informacja cóż to za złota firma, to wtedy się okaże czy bujda czy nie.
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 166
Lokalizacja: ___

Re: Cena skupu

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 14 wrz 2020, 15:59

I nikt jeszcze nie sprzedawał swoich ślimaków w Polsce?
Niewiarybungagodne...
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Jackob29 » 16 wrz 2020, 19:04

Ceny skupów Mullera to 8-9zł. Tylko czy ktoś wie czym jest spowodowany aż taki spadek ceny?
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 166
Lokalizacja: ___

Re: Cena skupu

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 16 wrz 2020, 19:15

Ja wiem. Socjotechniczna sztuczka jaka w dzisiejszych sztucznych czasach pozwalają sobie grac wielcy gracze bo niby to jest k***a smiercionośny wirus i znikome zapotrzebowania. Zamiast wpompowac w rolnika, w gospodarke pieniadze zeby pokazac ze Polak jak chce to potrafi i dac ludziom zlapac oddech to jest wyzysk ludzi i zamordyzm. Powiem tak. Ceny we Francji bez zmian tu moge powiedziec o maximie. Belgia w swoich ogloszeniach mullera sprzedaje 3.80 za kilo. Dziekuje tyle w temacie.
Bysiek
Posty: 53
Lokalizacja: świętokrzyskie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Bysiek » 16 wrz 2020, 19:40

Znalazłem kilka ogłoszeń w hiszpani,w detalu ceny od 6 euro w góre, 7 nawet 8
Ślimok111
Posty: 26
Lokalizacja: łódzkie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Ślimok111 » 16 wrz 2020, 20:00

Znajomemu też proponowali po 8zł,po kosztach produkcji
Huzbryn
Posty: 24
Lokalizacja: Koszalin

Re: Cena skupu

Postautor: Huzbryn » 16 wrz 2020, 20:37

Też widziałem ogłoszenie z Belgijskiej hodowli po 3.80 euro, ale widziałem również z Ukraińskiej po 3.20.
Skoro nasz ślimak nie różni się niczym od ukraińskiego to po co zachód ma przeplacać.
W tym i w każdym innym roku dobrze zarobi ten kto sprzedaje bezpośrednio za granicę. Ci którzy mają skupy znaleźli kontakty za granicą i z tego korzystają.
Ja osobiście wysłałem około 40 emaili do różnych firm i zero odzewu, nie wysłałem tylko do Hiszpanii, mam na liście kilku potencjalnych odbiorców, ale czekam na zbiory, jak już zbiore i będę wiedział czego jest ile to już konkretnie z ceną będę wysyłał. Może się uda, a jak nie to trudno, sprzedam po 8-9 zł w Polsce.
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Jackob29 » 16 wrz 2020, 21:14

Też spotkałem się z opinią że to polskie firmy same zaniżyli cenę na zagranicę a teraz argumentują to pseudowirusem. Strzelili sobie w kolano A cierpią na tym zwykli hodowcy...
R E K L A M A
dawideo1994
Posty: 123
Lokalizacja: Dąbrowa
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: dawideo1994 » 17 wrz 2020, 10:16

Polak zawsze będzie drugiemu Polakowi pod górkę robił...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości