Cena skupu

ślimak Mazowiecki
Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: ślimak Mazowiecki » 15 lis 2020, 20:34

Szanowni państwo - drodzy Przyjaciele doli i niedoli.
Na dzień dzisiejszy maksymalna cena na skupach z logicznego punktu widzenia i podyktowane pandemią są przeświadczeniem że w nadchodzącym sezonie hodowli ślimaka jadalnego, oferowane nam produkty: ,,Złote reproduktory, Platynowa Pasza, Extra mocna siatka, kokony a w każdym po 200 jaj lub oseski z zapasem na dodatkowe 200kg ślimaka". Najprawdopodobniej będą o cztery razy niższej wartości finansowej, co zmniejszy nasze koszta produkcji, nie uwzględniając cen nośników energii, wody i ciężkiej pracy zaangażowanych ludzi. bezgranicznie w to wierzę przez co nadal będę kontynuował hodowlę.
W tym momencie tak samo wierzę w sukces jak na samym początku. I wam życzę też takich wolnych wniosków i spostrzeżeń co ja, to nas uchroni przed psychiatrykiem.
R E K L A M A
zwariowany smyk
Posty: 56
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: zwariowany smyk » 15 lis 2020, 21:00

będą co najwyżej 10-20% tańsze u zwykłych hodowców ale droższe w firmach żeby nadrobić straty.
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: skorupiak » 17 lis 2020, 11:32

Te pseudo ''skupy'' nadal oferują produkty po stałych cenach,już podpisują kontrakty na przyszły sezon po super cenach,
nowych naiwnych nadal nie brak, dobra reklama ''gówno' sprzeda w super cenie
Bysiek
Posty: 53
Lokalizacja: świętokrzyskie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Bysiek » 08 sty 2021, 11:19

Czy coś się ruszyło ze skupem i cenami?
Ślimak
Posty: 76
Lokalizacja: Dolny śląskie
Hoduję: Maxima

Re: Cena skupu

Postautor: Ślimak » 09 sty 2021, 23:19

Skupują tylko ceny niskie
Zajader
Posty: 90
Lokalizacja: Warmia
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Zajader » 10 sty 2021, 22:44

Jak ktoś uczciwy to i ceny uczciwe.Poszło 10 palet po :mrgreen: dobrej cenie.Mnie wyszło za 1.5 tony jedynki i troche dwójki średnia ponad 10 zł za kilo.
Okazuje sie że na zachodzie są ceny jak poprzednich lat,tylko polscy pośrednicy wiadomo co robią..............olewam takich ciepłym m........... :lol:
dawideo1994
Posty: 123
Lokalizacja: Dąbrowa
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: dawideo1994 » 11 sty 2021, 05:21

To pochwal się kolego kto za tyle kupuje. Przecież to żadna tajemnica. Chyba że tylko bajki opowiadasz.
Zajader
Posty: 90
Lokalizacja: Warmia
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Zajader » 11 sty 2021, 14:44

Powiem ci tylko że jest to zwykły ''kowalski'' który zadał sobie trudu znaleść bezpośredniego odbiorcę na zachodzie,wynajął samochód,sam pojechał ze swoim towarem,ja się załapałem na brakujące 2 tony do pełnego auta.
I to wszystko bez łaski polskich pośredników
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: skorupiak » 12 sty 2021, 14:37

dawideo1994... a może jeszcze chcesz adres gdzie sprzedali ślimaki?? to przeciesz żadna tajemnica :lol:
R E K L A M A
bebe
Posty: 3
Lokalizacja: opolskie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: bebe » 13 sty 2021, 21:16

Zajader pisze:Powiem ci tylko że jest to zwykły ''kowalski'' który zadał sobie trudu znaleść bezpośredniego odbiorcę na zachodzie,wynajął samochód,sam pojechał ze swoim towarem,ja się załapałem na brakujące 2 tony do pełnego auta.
I to wszystko bez łaski polskich pośredników


Szanowny Panie może podał by Pan namiary na tego bezpośredniego odbiorcę i wspomógł w ten sposób kolegów i koleżanki hodowców którym ciągle zalega towar?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości