Cena skupu

dawideo1994
Posty: 123
Lokalizacja: Dąbrowa
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: dawideo1994 » 23 wrz 2020, 20:06

To co jak firma proponuję mi 10 za jedynkę to co mam im nie wierzyć??
R E K L A M A
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: skorupiak » 23 wrz 2020, 21:51

Wierzyć w propozycję?? :lol:
dawideo1994
Posty: 123
Lokalizacja: Dąbrowa
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: dawideo1994 » 23 wrz 2020, 22:06

Napisze tak w zeszłym roku faktycznie to co mi zaproponowali to z takiej sumy byłem rozliczany
Zajader
Posty: 90
Lokalizacja: Warmia
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Zajader » 24 wrz 2020, 09:56

Typowe działanie czyli uśpienie czujności i nabranie zaufania,przerabiałem to kiedyś i znajomi mieli podobne sytuacje.
Ale to Twoja sprawa co zrobisz.Poproś o jasną umowe czysto precyzującą zobowiązanie kupującego.
Jeśli tego nie dostaniesz to sprawa jasna
Ślimok111
Posty: 26
Lokalizacja: łódzkie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Ślimok111 » 27 wrz 2020, 21:43

Podejrzewam że w Kraju jest kilka tysięcy małych, lub większych hodowli,a punktów skupu może kilka. Po co pośrednicy mają przepłacać jak ludzie i tak przywiozą ślimaka po 7zł,już w tamtym roku miałem sygnały że rynek w Polsce jest ślimakiem zawalony.A te farmazony w necie o nieograniczonym pobycie na ślimak i rosnącej konsumpcji ,to zwyczajne bzdury wiadomo przez kogo pisane.
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 167
Lokalizacja: ___

Re: Cena skupu

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 28 wrz 2020, 07:08

To po co hodujesz slimaki skoro tak wszystko wiesz?
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 167
Lokalizacja: ___

Re: Cena skupu

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 28 wrz 2020, 07:50

Moze inaczej bo pytanie zadane bylo przeze mnie bardzo pretensjonalnie a przynajmniej tak moglo zabrzmiec.
Skoro w zeszlym roku miales takie sygnaly ze przepchane skupy, ze popyt na slimaki to tylko farmazon to dlaczego nadal hodujesz slimaki bo skoro tu jestes z nami na forum to rozumiem, ze hodujesz?
Na pewno nowi hodowcy ktorzy mysla o slimakach zadaja sobie takie pytanie i ja nie ukrywam tez jestem ciekaw:)
Ślimok111
Posty: 26
Lokalizacja: łódzkie
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Ślimok111 » 30 wrz 2020, 21:36

Hodowałem 6lat ,w tym roku sobie odpuściłem i chyba już do tego g....interesu już nie wróce. Przeczuwałem co będzie z cenami i się nie pomyliłem.Ogólnie przez 6lat hodowli sprzedałem ponad 30ton ślimaka i niewiele na tym zarobiłem , nakład pracy nieadekwatny do ceny ślimaka .Radzę nowym zastanowić się dziesięć razy za nim w tym interesie umoczą kase.A te bzdury o wielkiej oplacalności wypisywane na pięknych stronkach to bzdury żeby zwabić nowych jeleni
Gwiazdek
Posty: 64
Lokalizacja: Tajemnica
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: Gwiazdek » 02 paź 2020, 14:54

Wszystkie słowa popieram i zwłaszcza podkreśle ostatnie całe zdanie. A kto zaprzeczy jest chyba niespełna rozumu albo tym z wielu szukających nowych jeleni. Nawet w tym roku spotkałem osoby po szkoleniach i rozmowach kwalifikacynych z firmami XXXX żeby podpisać umowy na nowy sezon.
Z przykrością powiem że to chore jak są napaleni na hodowanie :lol:
R E K L A M A
dawideo1994
Posty: 123
Lokalizacja: Dąbrowa
Hoduję: Müller

Re: Cena skupu

Postautor: dawideo1994 » 06 paź 2020, 13:57

Dobra szybkie pytanie jest tu na forum ktoś kto już sprzedał ślimaki w tym roku?
I ile w rzeczywistości dostał za kilogram jedynki i dwójki.
Może jeszcze orientuje się ktoś czy dałoby radę popchnąć gdzieś niedorostki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości