Hodowla PSH

ameize
Posty: 16
Lokalizacja: Podkarpacie
Hoduję: Maxima

Hodowla PSH

Postautor: ameize » 06 wrz 2020, 08:30

Witam,
Chętnie nawiąże kontakt z hodowcami PSH w sprawie wymiany doświadczeń. Jestem z Podkarpacia, hoduję pierwszy rok. Pozdrawiam
R E K L A M A
DaroSnail
Posty: 3
Lokalizacja: UK

Re: Hodowla PSH

Postautor: DaroSnail » 06 wrz 2020, 11:26

Hej !

Jeszcze nie jestem hodowca ale chcialbym sie zapytac o Twoj start. Ile ton tuczu planujesz? Duze masz gospodarstwo?
Sorki, za brak Polskich znakow ale pisze z UK.

Pozdrawiam.
Michal
Posty: 6
Lokalizacja: Kalisz

Re: Hodowla PSH

Postautor: Michal » 06 wrz 2021, 14:40

Jak wygląda u ciebie pierwszy rok hodowli? Jak sprawa ma się na dzień dzisiejszy?
adde32
Posty: 9
Lokalizacja: aa

Re: Hodowla PSH

Postautor: adde32 » 15 wrz 2021, 11:03

Michal pisze:Jak wygląda u ciebie pierwszy rok hodowli? Jak sprawa ma się na dzień dzisiejszy?

Ja Ci mogę powiedzieć bo hodowałem dla nich w ubiegłym sezonie.
Sprawa wygląda tak, że za sezon 2020 nie skupili od ludzi ślimaków tłumacząc się pandemią.
Osoby które jako pierwsze (raptem kilka osób przed wstrzymaniem skupu) zawiozły zebranego ślimaka do dziś nie otrzymali umówionych pieniędzy tylko jakieś ochłapy na zamknięcie gęby.
Generalnie polityka firmy jest taka żeby jak najwięcej wydoić z Ciebie kasy różnymi sposobami, a na koniec ślimaka nie skupić lub skupić po dużo niższej cenie niż była na umowie.
Te swoje cudowne reproduktory, które sprzedają po 100zł/kg to tak naprawdę zwykły tucz przywieziony przez hodowcę dzień wcześniej i sprzedany za parę zł/kg które później przy idealnych warunkach ledwo co składają kokony.
To dopiero jest biznes! Skupić po parę zł/kg i opierd**** po 100zł/kg.

To tylko kropelka w morzu tego jak nieuczciwie i niemoralnie działa ta firma, zresztą jak cała tak gówniana branża ślimaczana.
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Hodowla PSH

Postautor: Jackob29 » 15 wrz 2021, 14:46

W 100% się zgadza wszystko. Walą ludzi na kasę, i na dodatek jak widać usuwają wszystko z całego internetu co jest o nich negatywnego (a raczej realnego) napisane. Wolność słowa ku*wa
Mój komentarz też już usunięty..
zwariowany smyk
Posty: 56
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Hodowla PSH

Postautor: zwariowany smyk » 15 wrz 2021, 22:26

potwierdzam jak wyżej, w końcu po kiliku latach ludzie nie boją się głośno o tym mówić. Brawo ;) Jeśli byłby ranking najbardziej fałszywych firm to PSH by wygrało. Nic nie hodują, nie znajdziesz ich na zagranicznych firmach że sprzedają ślimaki gdzie inne polskie firmy już widać że się ogłaszają szukając rynku zbytu. A przetwórni PSH nikt nigdy nie widział gdzie to ich główny argument cenowy że przetwarzają sami ślimaka dlatego jako jedyni w Polsce oferują ceny najwyższe (z kosmosu). Ale Polak głupi kupi wszystko jak pięknie opisane. I fakt to prawda od niektórych skupują ślimaka....bo kuźwa przecież musza coś sprzedać jako reproduktora 10X drożej, a sami nie mają hodowli od kilku lat.
zwariowany smyk
Posty: 56
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Hodowla PSH

Postautor: zwariowany smyk » 15 wrz 2021, 22:33

Jackob29 pisze:W 100% się zgadza wszystko. Walą ludzi na kasę, i na dodatek jak widać usuwają wszystko z całego internetu co jest o nich negatywnego (a raczej realnego) napisane. Wolność słowa ku*wa
Mój komentarz też już usunięty..

Wczoraj patrzyłem to na google widnieje tylko ocena punktowa a jak klikniesz w nią by dodać komentarz lub przeczytać opinie to opcja znika, nie da się, taką kuźwa mają władzę prawniczą. Ale nie oszukujmy się, nie mają kosztów produkcji bo nic nie hodują to stać ich na kilku prawników. Ciekawe jak tam kontrola z UIKOK im się dobrała do tyłka bo bogatym biznesmenom też podpadli, a oni się nie patyczkują.
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Hodowla PSH

Postautor: Jackob29 » 16 wrz 2021, 10:51

Dokładnie tak, hodowali na początku rok albo dwa ale ze im nie wyszło xD to wzięli się za wyciąganie kasy od naiwnych który przecież w internecie nie znajdą nic negatywnego na ich temat.
adde32
Posty: 9
Lokalizacja: aa

Re: Hodowla PSH

Postautor: adde32 » 21 wrz 2021, 14:05

Widzę, że pajace w ogóle wyłączyli opinie na google hahaha dupa zapiekła po kilku negatywnych
R E K L A M A
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Hodowla PSH

Postautor: Jackob29 » 22 wrz 2021, 11:16

To swoją drogą, straszą również sądem :lol:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości