Informacja dla nowych hodowcow.

Gumis1970
Posty: 85
Lokalizacja: Walbrzych
Hoduję: Müller

Informacja dla nowych hodowcow.

Postautor: Gumis1970 » 30 lis 2021, 15:03

Witam,
poruszalem ten temat juz wielokrotnie ale wracam bo otrzymuje telefony z pytaniami jak to zaczac a ja skrupulatnie kazdemu odradzam mowie ze to sciema i szkoda czasu i kasy zeby ktos na tobie zarabial nie ma zadnych matematycznych podstaw zeby zaczac hodowle slimakow .
Firmy dosataja negatywy ale one gina po paru dnaich wiec szkoda ich pisac , MD mial 3.5 na Googlach a teraz jak wzieli sie za usuwanie maja juz 4,4 wiec daje do myslenia o ich despracji niech swiadcza te zdjecia ponozej jedno dodal Juan Pablo hodowla z Hiszpanii ich kontrahent drugie tej samej hodowli tylko z innej perspektywy dodal p.Poprawa to juz MD ma swoich hodowcow w Hiszpanii???
Ich desperacje mozna latwo zobaczyc w kontach ktore wystawiaja pozytywy same 1 czy 2 opiniowe a negatywy np: ja 130 opini wiec to tez daje do mozgu impuls.
Ludzie nie dajcie sie w to wciagnac bo to sciema bez sznas na sukces , wiem zaraz napisze jakis madry Kowalski spod Lodzi czy Gdanska ktory ma 5 czy 8 ha i jest milinerem a ja pisze dlatego bo mi nie poszlo , ok moze ma racje tylko ja nie znam nikogo komu by poszlo oprocz PSH , MD czy pana z Warki ktory wisi ludziom mnostwo kasy za rok 2020
20211130_134137.jpg

Radze sie kazdemu nowemu zastanowic kilka razy zanim da zaliczke czy zadatek bo to droga do nikad, odeslal bym was do jakiegos hodowcy ktoremu idzie to dobrze ale niestety nikogo takiego nie znam
Tu kolega Nitecki opisal to dosc madrze , ja osobiscie chyba nie wiele bym byl tam w stanie dolozyc.

https://www.youtube.com/watch?v=caJe0UARgFc

Inne firmy nie sa inne postepowanie wyglada tak samo .
Pozdrawiam i zycze zdrowego rozsadku
Załączniki
20211130_133952.jpg
20211130_133936.jpg
R E K L A M A
R2D222
Posty: 24
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Informacja dla nowych hodowcow.

Postautor: R2D222 » 16 gru 2021, 11:56

Nie do końca rozumiem o co chodzi z tymi zdjęciami. Jan Poprawa zmienił nieużytki w pokaźną hodowlę.
R2D222
Posty: 24
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Informacja dla nowych hodowcow.

Postautor: R2D222 » 16 gru 2021, 13:01

Juan Pablo jest odbiorcą z Hiszpanii, tak wynika z korespondencji.
R2D222
Posty: 24
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Informacja dla nowych hodowcow.

Postautor: R2D222 » 16 gru 2021, 13:07

Rozumiem, że Jesteś uczulony (delikatnie mówiąc) na MD, ale nie można wywoływać taniej sensacji.
0543
Posty: 635
Lokalizacja: Wielkopolska
Hoduję: Müller

Re: Informacja dla nowych hodowcow.

Postautor: 0543 » 18 gru 2021, 08:46

Obrońca się znalazł
Gumis1970
Posty: 85
Lokalizacja: Walbrzych
Hoduję: Müller

Re: Informacja dla nowych hodowcow.

Postautor: Gumis1970 » 18 gru 2021, 12:31

To sa zdjecia tego samego pola Hiszpania i Polska, czyli pan Poprawa jest w Hiszpani lub Juan w Polsce.
Nie jestem uczulony tylko probuje ostrzec utrzciwych ludzi zeby nie zostali nabici w butelke, tak jak to sie stalo ze mna i setkami innych.
Pozdrawiam
alicja
Posty: 48
Lokalizacja: solec-zdroj
Hoduję: Maxima

Re: Informacja dla nowych hodowcow.

Postautor: alicja » 29 gru 2021, 14:01

Zgadzam się z Gumisiem to ściema !! i nabijanie kabzy innym (kupcom) hodowałam , widziałam , przeżyłam , to jest jazda do nikąd
uczciwi sa tylko hodowcy , zasrany biznes i nic więcej .
Gumis1970
Posty: 85
Lokalizacja: Walbrzych
Hoduję: Müller

Re: Informacja dla nowych hodowcow.

Postautor: Gumis1970 » 16 sty 2022, 18:08

Dotyczy sterownika do slimakow.
Dla tych najbardziej zdesperowanych .
Nie kupujcie tego szajsu MD liczy chyba 2tys za ten instrument a to bezmyslna maszyna ktora przy 99 proc wilgotnosci doleje jeszcze wody bo tak zostala zaprogramowana zamiast wlaczyc dodatkowo wentylacje .
Jak dla mnie sterowanie reczne duzo bardziej efektywne wlacz / wylacz niz to gowno za 2 tysie szkoda kasy a i tak nie spelnia oczekiwan.
ABSOLUTNIE ODRADZAM
Załączniki
Screenshot_20220116-170254.jpg
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Informacja dla nowych hodowcow.

Postautor: Jackob29 » 17 sty 2022, 23:13

Polecam kupić 3 osobne sterowniki po 40zł, z czujnikami czasu, temperatury i wilgoci. To samo działanie a ile taniej
R E K L A M A
Gumis1970
Posty: 85
Lokalizacja: Walbrzych
Hoduję: Müller

Re: Informacja dla nowych hodowcow.

Postautor: Gumis1970 » 18 sty 2022, 17:53

Napewno Jackob29 ma racje .
Ja to tylko pisalem bo niedawno dzwonil do mnie kolejny napalony na slimaki i mowil ze juz kupil to gowno.
Dlatego odradzalem.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości