Witam, zapraszam :)

Pheeno
Posty: 2
Lokalizacja: Hajnówka/podlaskie

Witam, zapraszam :)

Postautor: Pheeno » 03 sie 2018, 09:51

Witam wszystkich.
Nazywam się Piotrek, pochodzę w województwa podlaskiego. Z rolnictwem miałem styczność od małego, kiedy to jeszcze ojciec hodował trzodę chlewną. Natomiast w tym momencie jestem kierownikiem w sporym gospodarstwie rolnym, w którym również zajmuję się tuczem trzody chlewnej (około 2,5 tysiąca sztuk). Także temat nieco zbliżony, ale nie do końca.
W następnym roku planuję rozpocząć hodowlę ślimaków. Zacząłem juz adaptację budynków. W związku z tym, poszukuję osoby (osób), która byłaby w stanie pokazać mi swoją hodowlę. Forum przewertowałem już kilkakrotnie i choć wiem, że teoria to dużo. Jednak w rolnictwie/hodowli nie zastąpi ona doświadczenia i praktyki. W mojej okolicy jest jeden znany mi hodowca. Niestety jest prowadzony przez PSH. Sam wolałbym unikać takich firm. Byłem nawet na jego poletku i nawet jak na laika widziałem sporo niedociągnięć. Mimo tego Pan powiedział, że robi wszystko co mu mówią i nie chce za bardzo nic zmieniać. No ale nie o tym miało być. Zależy mi bardzo na spotkaniu z doświadczonym hodowcą, mam trochę pytań. Interesuje mnie jak to tez wygląda od środka.
Liczę, że ktoś się odezwie, a co za tym idzie da mi zaczerpnąć trochę swojego doświadczenia.

Pozdrawiam
R E K L A M A

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości