Wymogi hodowli konwencjonalnej

skorupiak
Hoduję: Müller

Re: Wymogi hodowli konwencjonalnej

Postautor: skorupiak » 08 mar 2019, 11:43

Wszystko zależy od oddziału weterynaryjnego,jeden nie będzie prawie nic chciał a inny każe ci chodzić w białych rękawiczkach i zakładać maske przeciwbakteryjną
R E K L A M A
Edyta96

Postautor: Edyta96 » 29 kwie 2019, 09:57

Witam, czy jeśli chodzi o weterynarza to koniecznie musi to być lekarz powiatowy???
razy dwazy cyzy ryzy
Hoduję: Maxima

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 29 kwie 2019, 11:30

zeby zostal nadany numer weterynaryjny koniecznie powiatowy. inny w innym wypadku ci nie jest w ogole potrzebny chyba ze chcesz szczepic slimaki :D
omega

Postautor: omega » 28 maja 2019, 21:20

Witam, jestem nowy na forum. Nie mogę znaleźć tematu więc pozwolę zadać pytanie. Już wiem, że należy mieć numer weterynaryjny ale czy prowadzić hodowlę można na działalności gospodarczej? Znalazłem odpowiednie PKD. Wcześniej gdzieś wyczytałem że musi to być działalność rolniczą? Proszę żeby ktoś mi wyjaśnił jak rejestrować taką działalność.
Pozdrawiam
razy dwazy cyzy ryzy
Hoduję: Maxima

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 29 maja 2019, 02:28

dzialalnosc gospodarcza jak na zasadach przy prowadzeniu dzialalnosci gospodarczej...ogolem.
mozesz hodowac slimaki na dzialalnosci gospodarczej placac % od dochodu.
to jaka forme wybierzesz czy rolnicza dzialalnosc czy wlasny biznes to twoj wybor. poki co zyjesz jeszcze w wolnym kraju i to czyja emeryture wybierzesz czy ZUS czy KRUS its up to U.