Oszustwa sprzedawców okolice Konina

R2D222
Posty: 24
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Oszustwa sprzedawców okolice Konina

Postautor: R2D222 » 16 gru 2021, 12:50

Straszną nagonkę zrobiliście, najłatwiej swoje niepowodzenia zwalić na innych. Zachodzę w głowę jak można reklamować reproduktory które po pewnym czasie padają.
Zastanówcie się, czy sklepy przyjmują reklamację na przepaloną żarówkę, czy można reklamować pękniętą szybę, czy w sklepie zoologicznym można zwrócić zdechłego welona.
Gdyby ktoś do mnie zadzwonił, że sprzedałem kokony z których po tygodniu tylko połowa się wykluła, to szczerze bym mu współczuł i tyle.
Proszę zastanówcie się zanim coś napiszecie.

i jeszcze jedno dla początkujących, nie wierzcie we wszystko czy czytacie w internecie.

Pozdrawiam
Początkujący
R E K L A M A
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Oszustwa sprzedawców okolice Konina

Postautor: Jackob29 » 20 gru 2021, 07:30

R2D222 pisze:Straszną nagonkę zrobiliście, najłatwiej swoje niepowodzenia zwalić na innych. Zachodzę w głowę jak można reklamować reproduktory które po pewnym czasie padają.
Zastanówcie się, czy sklepy przyjmują reklamację na przepaloną żarówkę, czy można reklamować pękniętą szybę, czy w sklepie zoologicznym można zwrócić zdechłego welona.
Gdyby ktoś do mnie zadzwonił, że sprzedałem kokony z których po tygodniu tylko połowa się wykluła, to szczerze bym mu współczuł i tyle.
Proszę zastanówcie się zanim coś napiszecie.

i jeszcze jedno dla początkujących, nie wierzcie we wszystko czy czytacie w internecie.

Pozdrawiam
Początkujący


Jeżeli sprzedajesz kokony, które się nie wykluły (a kupujący ich np nie wysuszył czy w inny sposób nie zniszczył) to niestety ale jest to Twoja wina.
Kokony mają się wykluwać w 95-100%, jeśli jest inaczej to znaczy ze jest coś nie tak z Twoim reproduktorem. Wiem bo przerabiałem temat na własnej skórze.
R2D222
Posty: 24
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Oszustwa sprzedawców okolice Konina

Postautor: R2D222 » 22 gru 2021, 15:09

no właśnie skąd mam wiedzieć, że kupujący ich nie wysuszył,
kacper
Posty: 39
Lokalizacja: Szymonków

Re: Oszustwa sprzedawców okolice Konina

Postautor: kacper » 23 gru 2021, 22:28

Dlatego należy kupować wylęgi, a nie znosy.
Ale jeżeli miałbym kupować znosy to zadałbym kilka pytań. Po odpowiedziach wiedziałbym czy z tych jaj będą wylęgi czy też nie
(o ile odpowiedzi na moje pytania były prawdziwe).
Pozdrawiam
Kacper
Gumis1970
Posty: 85
Lokalizacja: Walbrzych
Hoduję: Müller

Re: Oszustwa sprzedawców okolice Konina

Postautor: Gumis1970 » 27 gru 2021, 12:32

Widze ze R2R222 to obronca z urzedu ciekawe kto to pisze Ewka czy pan z Warki.
R2D222
Posty: 24
Lokalizacja: Mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Oszustwa sprzedawców okolice Konina

Postautor: R2D222 » 13 kwie 2022, 12:34

Gumiś a nie łatwiej zapytać tylko snuć jak zwykle teorie spiskowe - sprzedałem ślimaki do MD i w tym roku też tak planuję. Zobaczymy jakie będą ceny.
R E K L A M A
Gumis1970
Posty: 85
Lokalizacja: Walbrzych
Hoduję: Müller

Re: Oszustwa sprzedawców okolice Konina

Postautor: Gumis1970 » 16 kwie 2022, 13:29

R2D222 to powiedz ile ci zaplacili bo dzownilem i placili po 7 i 4 zeta i teraz czas na drugi cud obilcz mi jak to sie oplaca?
Wiem wiem tobie zaplacili po 15 zeta spox.
Zmien login na mec . Ewa S

Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości