Dofinansowania

razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 166
Lokalizacja: ___

Re: Dofinansowania

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 16 lut 2020, 19:44

Kolego nie chce byc niemily ale sam skorzystalem z tego dofinansowania i znam co najmniej 3 osoby ktore tak samo jak ja braly udzial w tym programie.Faktury to przedstawiasz na rozliczeniu dotacji. Zakupowe ze srodkow trwalych jak i udokumentowanie sprzedaży (np.z hodowli slimakow) jesli miales takie cele.
Zatem zanim zaczniesz oceniac zapoznaj sie z tym co arimr pisze w regulaminie kto i na jakich zasadach może skorzystac z programu
R E K L A M A
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Dofinansowania

Postautor: Jackob29 » 16 lut 2020, 21:00

A ten hektar musi być Twój, czy może być dzierżawa? I tak w skrócie na razie, duże są wymagania? Chyba że możesz mi napisać na PW coś więcej, jak to wygląda tak dokładniej?
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 166
Lokalizacja: ___

Re: Dofinansowania

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 16 lut 2020, 21:24

Kolego nie wiem jak sytuacja wyglada w tym roku ale wiem ze jak zadzwonisz do arimr to wytlumacza ci wszystko jak po sznurku.
Najpierw jednak przeczytaj regulamin programu. Wyjasni to 90% twoich pytan
Jackob29
Posty: 281
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Dofinansowania

Postautor: Jackob29 » 16 lut 2020, 21:35

Tak też zrobię. Dzięki
reefer
Posty: 150
Lokalizacja: polska
Hoduję: Müller

Re: Dofinansowania

Postautor: reefer » 16 lut 2020, 22:56

Kolego pytanie było o dotację na produkcję ślimaków i jeżeli dostałeś jakąś dotację to na pewno nie na ślimaki .Nie wprowadzaj ludzi w błąd !!
razy dwazy cyzy ryzy
Posty: 166
Lokalizacja: ___

Re: Dofinansowania

Postautor: razy dwazy cyzy ryzy » 16 lut 2020, 23:55

Bez komentarza.
Mr.Tomq
Posty: 56
Lokalizacja: ok.Częstochowa
Hoduję: Müller

Re: Dofinansowania

Postautor: Mr.Tomq » 27 lip 2020, 09:29

Czy ktoś się starał o dotację 60 tyś na ślimaki ?? jak tak to czy dostał ?? czy to są tylko jakieś bajki.
ameize
Posty: 16
Lokalizacja: Podkarpacie
Hoduję: Maxima

Re: Dofinansowania

Postautor: ameize » 27 lis 2020, 09:06

Można dostać dofinansowanie do hodowli ślimaków z ARiMR ,,Restrukturyzacja małych gospodarstw" 60 tys. zł. Nie trzeba być w KRUS ten wymóg został zniesiony. Trzeba wykazać że ma się dochód z gospodarstwa powyżej 20 % i zwiększyć dochód gospodarstwa powyżej 10 000 euro. Najlepiej jak ma się niski dochód PIT i min. 3 ha pola. Najlepiej udać się do lokalnego Ośrodka doradztwa rolniczego tam udzielają wszystkich informacji. Jak traficie na konkretną osobę to bez problemu przygotuje wam wszystkie dokumenty łącznie z bplanem, oczywiście nie za darmo :))
Gumis1970
Posty: 85
Lokalizacja: Walbrzych
Hoduję: Müller

Re: Dofinansowania

Postautor: Gumis1970 » 14 mar 2021, 03:17

Ludzie uciekajcie stad zanim potracicie duze pieniadze.
R E K L A M A
Lena
Posty: 7
Lokalizacja: Warszawa
Hoduję: Müller

Re: Dofinansowania

Postautor: Lena » 22 maja 2021, 21:02

Ja dostałam dofinansowanie z Unii na rozpoczęcie produkcji, slimaki. Potrzebny był businessplan. Dosyć łatwy do wypełnienia bo online i ziemia na własność. Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości