petycja hodowców

Mada
Posty: 5
Lokalizacja: Olsztyn
Hoduję: Maxima

Re: petycja hodowców

Postautor: Mada » 06 sty 2021, 21:07

ślimak Mazowiecki pisze:    Witam. Petycja dotarła do adresatów. Do Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi do rąk własnych pana Roberta Telusa. Za jego sprawą do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi pana Grzegorza Pudy. Oraz Prezesa Rady Ministrów pana Mateusza Morawieckiego.
  Autorzy petycji zadbali również oto by treść była znana Prezydentowi Rzeczpospolitej Polskiej Andrzejowi Dudzie.
W bardzo szybkiej inicjatywie została podpisana przez 40 hodowców. Więcej szczegółów można poznać z Messenger Ślimaki COVID. Każdy hodowca zainteresowany podpisaniem się pod listą w kolejnym załączniku proszony jest o skierowanie się do Messenger: Ślimaki COVID.
W skład grupy wchodzą osoby podpisujące się z imienia i nazwiska oraz posiadające Decyzję od Powiatowego Lekarza Weterynarii.

Wszyscy uczestnicy są współautorami naszych działań.
                          Pozdrawiam.
                                     Ślimak Mazowiecki.

Witam nie mogę odnaleźć na mesengere Ślimaki Covid. Czy na pewno tak się nazywa?
R E K L A M A
ślimak Mazowiecki
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Hoduję: Müller

Re: petycja hodowców

Postautor: ślimak Mazowiecki » 09 sty 2021, 15:01

Tak się nazywa. Szukaj ślimak mazowiecki. w prowadzę cie.
AMARAWATI
Posty: 1
Lokalizacja: Wyszki
Hoduję: Müller

Re: petycja hodowców

Postautor: AMARAWATI » 07 cze 2021, 17:22

Więcej w sprawie petycji pod tel. 504 005 087. Temat należy już do przeszłości. Hodowcy odpowiedzią na petycję nie są pocieszeni. Brak troski ze strony decydentów. jedyna pomoc to kolejne kredyty na które my hodowcy nie mamy szans z braku zdolności kredytowej. Ową zdolność gwarantują rachunki ze sprzedaży naszych produktów, a te były poniżej kosztów własnych. Totalny nonsens , brak powagi i wglądu w dramat hodowców. Obecnie komunikator Ślimaki COVID, funkcjonuje jako mała Grupa Hodowców jeszcze działających i tych którzy ten sezon zawiesiła. Wymieniamy się sytuacją w naszych parkach, reproduktorniach, informujemy się zamieszczając ogłoszeniach o sprzedaży kokonów , osesków , paszy, poznajemy się wzajemnie, szukamy zaufania .Tworzymy rodzaj nieformalnej grupy wsparcia merytorycznego. Członkowie są sobie znani z imienia i nazwiska, poznają się też osobiście. Tylko w ten sposób tworzymy GRUPĘ. Powstają tu relacje partnerskie prowadzące docelowo do wspólnej sprzedaży bezpośredniej. Podejmowane są próby tworzenia czegoś w rodzaju spółdzielni rolników, hodowców ślimaków i innych grup, które tworzą zaawansowane relacje zdeterminowanych hodowców .Grupa otwarta jest na kolejnych hodowców ,którzy z imienia i nazwiska z aktualnym kontem na F.B., tak by być wiarygodnym gotowi są do wzajemnych relacji zawodowych .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości