Mapa hodowców, książka teleadresowa, grupa FB

damiano1729
Posty: 7
Lokalizacja: Leśniczówka
Hoduję: Maxima

Re: Mapa hodowców, książka teleadresowa, grupa FB

Postautor: damiano1729 » 12 lis 2019, 03:47

Witam.Czy jest ktoś z hodowców z lubelskiego?Od marca startuje z narzeczona z maxima i tak myśleliśmy aby zobaczyć i porozmawiać z kimś kto już hoduje dłuższy czas
R E K L A M A
bolekilolek
Posty: 41
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Maxima

Re: Mapa hodowców, książka teleadresowa, grupa FB

Postautor: bolekilolek » 12 lis 2019, 15:12

damiano1729 pisze:Witam.Czy jest ktoś z hodowców z lubelskiego?Od marca startuje z narzeczona z maxima i tak myśleliśmy aby zobaczyć i porozmawiać z kimś kto już hoduje dłuższy czas

W tym sezonie za pierwszą klasę Maximy płacą 7,55. Nie opłaca się jej hodować.
Franek
Posty: 70
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Mapa hodowców, książka teleadresowa, grupa FB

Postautor: Franek » 12 lis 2019, 17:27

Za rok i muller będzie tańszy,pamiętam jak trzy lata temu płacili po 7-8zł za jedynkę
skorupiak
Posty: 890
Lokalizacja: mazowieckie
Hoduję: Müller

Re: Mapa hodowców, książka teleadresowa, grupa FB

Postautor: skorupiak » 12 lis 2019, 17:58

Racja, utrzymanie ślimaka drożeje ale nie jego cena, na zachodzie mają tańsze ślimaki,w polsce hodowli przybywa,jeszcze troche a zupełnie przestanie się to opłacać
Tommi
Posty: 48
Lokalizacja: Gumowo/Ciechanów
Hoduję: Müller

Re: Mapa hodowców, książka teleadresowa, grupa FB

Postautor: Tommi » 25 lis 2019, 10:21

jak Wam się Urząd Ochrony Danych Osobowych do dupy dobierze, to Wam się odechce robienia mapek :D
R E K L A M A
martini-vip
Posty: 3
Lokalizacja: Sieniawa

Re: Mapa hodowców, książka teleadresowa, grupa FB

Postautor: martini-vip » 18 sty 2020, 18:55

Bofzio557 pisze:Witam Państwa. Myślę że to doskonały pomysł, łatwiej było by organizować się z sąsiadem niż z kimś z drugiego końca Polski. Np. można by było umawiać się na odbiór małych ilość ślimaków, bo odbiorca wysyłając samochód zbierał by po drodze od mniejszych odbiorców . Ja jestem z Lubelszczyzny okolicę Kraśnika chętnie bym skontaktował się z kimś z okolic .Zaznaczam że w tym roku zamierzam zacząć produkcję ślimaka


Witam serdecznie,
Mam pytanie bo widzę że Pan zaczoł chodowle w zeszłym roku i jak to wygląda po całym roku warto chodować i wejść w ten interes? Mieszkam nie daleko od Pana moglibyśmy razem współpracować jako hodowcy .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości