Gdzie jest haczyk

Mateuszmb
Posty: 7
Lokalizacja: Małopolska

Gdzie jest haczyk

Postautor: Mateuszmb » 23 lut 2019, 12:46

Witam mam pytanko skoro dzwonię po różnych fermach slimakow i każdy zachwala ogromny zysk i doradzi pomoże TO GDZIE TEN HACZYK !!!! Proszę o konkretne odpowiedzi doświadczonych hodowców .dziękuję pozdrawiam
R E K L A M A
Hodowca2000
Posty: 16
Lokalizacja: Polska
Hoduję: Müller

Re: Gdzie jest haczyk

Postautor: Hodowca2000 » 23 lut 2019, 15:07

Haczyk jest taki ze to kawał ciężkiej pracy.
Fonfer
Posty: 9
Lokalizacja: Piła/Bydgoszcz
Hoduję: Müller

Re: Gdzie jest haczyk

Postautor: Fonfer » 23 lut 2019, 16:02

Haczykiem jest w tym przypadku wiele rzeczy, hodowla ślimaka to nie lada wyzwanie. Wiele czynników ma tutaj ogromne znaczenie. Począwszy od czegoś tak ogólnego jak pogoda skończywszy na zagęszczeniu ślimaków w parku. Po drodze możesz wyłożyć się na wilgotności i temperaturze przy reprodukcji, przy przetrzymywaniu ślimaków w inkubatorach, przy karmieniu i w wielu, wielu innych przypadkach. Proponuje dobrze zagłębić się w temacie i i nie tylko na forum ale u praktyków a zobaczysz jak wiele trzeba się nauczyć i na jak wiele rzeczy trzeba uważać przy hodowli ślimaka.
Przygodę ze ślimakami zacząłem w 2012 roku, masz pytania ? Pisz śmiało :)
reefer
Posty: 150
Lokalizacja: polska
Hoduję: Müller

Re: Gdzie jest haczyk

Postautor: reefer » 23 lut 2019, 21:12

Fonfer - dlaczego już nie hodujesz ?
Fonfer
Posty: 9
Lokalizacja: Piła/Bydgoszcz
Hoduję: Müller

Re: Gdzie jest haczyk

Postautor: Fonfer » 24 lut 2019, 08:42

A przeprowadziłem się na stałe do miasta w którym studiowałem, produkcji ślimaka już nie prowadzę ale pasja została i cały czas zajmuje się ślimakami tyle, że nie swoimi.
Przygodę ze ślimakami zacząłem w 2012 roku, masz pytania ? Pisz śmiało :)
Mateuszmb
Posty: 7
Lokalizacja: Małopolska

Re: Gdzie jest haczyk

Postautor: Mateuszmb » 24 lut 2019, 15:29

Fonfer pisze:A przeprowadziłem się na stałe do miasta w którym studiowałem, produkcji ślimaka już nie prowadzę ale pasja została i cały czas zajmuje się ślimakami tyle, że nie swoimi.

Odezwij się do mnie sb@t.pl
Ślimok111
Posty: 26
Lokalizacja: łódzkie
Hoduję: Müller

Re: Gdzie jest haczyk

Postautor: Ślimok111 » 31 mar 2019, 23:16

Kokosów z tego nie ma,kiedyś był u mnie facet i pytał dlaczego hoduje skoro to jest mało opłacalne, to tak jakby zapytać kogoś kto pracuje za min.krajową -dlaczego pracuje?Któż z nas nie czytał w necie jak to zarobić kupę kasy na ślimakach każdy liczył na duże zyski i się przeliczył.
SnailsHodowca
Posty: 228
Lokalizacja: Łodzkie
Hoduję: Müller

Re: Gdzie jest haczyk

Postautor: SnailsHodowca » 14 gru 2019, 19:23

Kokosy kokosami... Kazdy by chcial lezec i przyslowiowa kase liczyc, ludzie kochani nie ma pracy nie ma pieniedzy... Aby sie czyta jak narzekaja bo to tyle pracy jest i warunki do utrzymania, zacznijcie uprawe pieczarek to wam oczy z orbit wyskocza jakie trzeba spelniac warunki !!! Jesli ktos ma zapal i wie na czym polega praca oraz zarobek to nie steka. Nisko towarowe hodowle typu trzoda czy bydlo mleczne tez upadlo dawno temu ale kto ma ilosc ten zarabia prawo rynku. Tylko skala jest w stanie utrzymac dochody.
R E K L A M A
Gwiazdek
Posty: 64
Lokalizacja: Tajemnica
Hoduję: Müller

Re: Gdzie jest haczyk

Postautor: Gwiazdek » 16 gru 2019, 13:53

Największy i najgorszy haczyk to właśnie firmy najwięcej reklamujące zyski a reszta to jest zgodnie z tym co koledzy wcześniej opisują

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości